Як встановити ліжко.

Ліжко - це місце, де людина спить і проводить значну частину свого життя. Хтось вважає за краще спати на великому ліжку, а хтось на маленькій. Одні вибирають м'який матрац, інші - жорсткий. Але яким би не було ваше спальне місце, важливо, щоб сон на ньому давав вам повноцінний відпочинок.
Інструкція
1
Якщо ви не висипаєтеся, немає сил навіть після тривалого сну, важко зібрати себе, встаєте розбитим, голова важка, поганий настрій, тоді слід подивитися, як розташована ваша ліжко. Найімовірніше, ваше ліжко знаходиться в місці, зовсім не підходящий для сну та відпочинку. Правильна установка ліжка сприяє збереженню здоров'я і життєвої енергії.
2
При виборі ідеального розташування, необхідно враховувати кілька факторів. Важливо положення ліжка щодо вікон і дверей, розташування спальної кімнати в будинку або квартирі. Спочатку при плануванні розміщення ліжка потрібно вибрати декілька можливих місць установки, уникаючи атакуючих ліній, оскільки ліжко не повинна стояти на лінії двері. Іншими словами, заходячи в спальню, проведіть подумки пряму лінію.
3
Особливі побоювання виникають при положенні ліжка на лінії ногами до дверей. Зрозуміло, кого виносять ногами вперед.
4
Не варто встановлювати ліжко до вікна узголів'ям - чекайте обманів і зрад, не буде підтримки. Невдало розташування на лінії між дзеркалом і вікном. У цій зоні організм людини втрачає сили, часто хворіє, руйнується доля.
5
Ліжко повинна мати оптимальний розмір і відповідну довжину. Ліжко подружжя повинна мати цілісний матрац, поділ на частини можуть стати причиною розпадів.
6
Погано, якщо за стіною, біля якої стоїть ліжко, розташовується сходи, шахта ліфта або плита. Може порушитися кровообіг, захворіти серце. Щоб це виправити, потрібно звести захист - викласти керамічну плитку з будь-якого боку стіни. Подбавши про правильне розташування ліжка, ви завжди будете сповнені сил і життєвої енергії, а значить, будете більш успішними як у професійній, так і особистого життя.