Як зробити будиночок для дитини.

Почалися літні канікули. Діти весь свій вільний час проводять на повітрі, граючи у всілякі ігри. Завдання батьків полягає в тому, щоб створити умови для цікавого відпочинку дитини. Наприклад, виготовити будиночок для ігор.
Вам знадобиться
  • ялинові бруси, дошки, рейки, шурупи, ригель, крокви,
Інструкція
1
Сконструювати будиночок , в якому будуть із задоволенням грати ваші діти, нескладно. Для його виготовлення придбайте вісім НЕ струганих ялинових брусів, 110 дощок необхідної довжини і перетину. Також знадобляться рейки в кількості 7 штук. Причому 2 рейки повинні бути довжиною в 2000 мм, а решта - 700 мм.
2
Розкроїте по довжині і запиляєте під кутом 30 градусів верхні кінці крокв. Покладіть їх попарно і з'єднайте запилених кінці шурупами. Причому відстань між нижніми кінцями крокв не повинно перевищувати 3000 мм.
3
Сполучені крокви скріпіть ригелем за допомогою шурупів з потайною головкою. Перша кроквяна ферма готова. Зверху покладіть бруси наступних ферм, які так само мають бути розкриємо по довжині і з'єднані під кутом.
4
Встановіть опори під крокви. Опорами можуть служити цеглини, бетонні блоки або довгі дошки. Вивіряти опори слід по горизонталі. Причому проміжок між 2 і 3, 3 і 4 кроквяними фермами повинен бути рівний 800 мм.
5
Після установки конструкції приступайте до настилу підлог. За допомогою шурупів прикріпіть дошки до ригелів.
6
Обшийте тильну сторону будиночок а. Розташовуючи дошки горизонтально, прибийте їх цвяхами. Потім обріжте по краю.
7
При бажанні будиночок можна розділити на два приміщення. Для цього спереду на другий кроквяної фермі виготовте перегородку. Дошку необхідної довжини прикріпіть шурупами до покрівельних рейкам, які згодом потрібно буде приєднати до підлоги і крокв.
8
Покрийте дах. Однак врахуйте, що ділянка даху, де буде розташовуватися сходи необхідно залишити відкритим. Крити дах краще з напуском або методом «ялинки». Такими нехитрими діями можна побудувати будиночок , в якому із задоволенням будуть грати діти.