Як встановити ремені безпеки для ваз. Як поміняти ремінь безпеки.

Ремінь безпеки - елемент автомобіля, який відповідає за безпеку водія і пасажира. Він надійно фіксує людини і перешкоджає його переміщенню всередині салону. Придуманий ремінь безпеки ще наприкінці XIX століття винахідником Джорджем Кейлі. Багато автомобілістів нехтують ним, однак, згідно зі статистикою, в 40-50% випадків ДТП ремінь безпеки рятує життя водієві. Тому корисна інформація про установку ременя безпеки в автомобілі ВАЗ явно не буде зайвою.
Вам знадобиться
  • Викрутка, гайковий ключ, нові ремені безпеки.
Інструкція
1
Як будь-яка деталь автомобіля, ремені зношуються, отже, потрібна їх заміна. Можна звернутися в автосервіс, але замінити ремені легко і самому. З інструментів вам буде потрібно тільки викрутка і гайковий ключ.
2
Покроковий порядок заміни передніх ременів на прикладі ВАЗ 2108: - Зніміть з головки болта кріплення поясний гілки заглушку і відкрутите його; - С болта верхнього кріплення зніміть декоративну заглушку. Вона легко знімається викруткою. Відверніть болт; - Тепер зніміть верхню оббивку середньої стійки. Витягніть ремінь з неї; - Зніміть оббивку задньої стійки. Це здійснюється за допомогою викрутки; - Відкрутіть болт кріплення котушки; - Витягніть старий ремінь безпеки ; - Встановіть новий ремінь в зворотному порядку.
3
Маючи досвід по зміні передніх ременів, приступайте до заміни задніх: - Відкиньте подушку заднього сидіння; - Зніміть заглушку і відкрутите болт; - На верхньому кріпленні ременя зніміть декоративну накладку; - Відверніть болт; - Відкрутіть болт кріплення котушки під задньою полицею; - Витягніть ремінь; - Встановіть новий в зворотному порядке.Все готово! За часом робота займає не більше 2-х годин.
Корисна порада
Примітка: при установці ременів необхідно використовувати тільки ті болти, які йдуть в комплекті з ременями, інші просто можуть не витримати навантаження.