Як встановити карнизи для штор. прибити в квартирі до стіни карнизи.

Перш ніж встановлювати карниз, необхідно знати, які власне карнизи вам потрібні. Кухонні штори часто вішаються прямо на раму вікна. Для них потрібен телескопічний карниз. В кімнатах зазвичай використовують круглі карнизи різних дизайнів. Вони можуть бути виготовлені з металу, дерева, пластика. Все круглі карнизи являють собою підвішену на кронштейнах штангу, на якій розташовані кільця, затискачі або інші пристосування для кріплення штор.
Інструкція
1
До речі, всім відомий карниз-струна, також відноситься до круглих карнизам. От тільки замість штанги у нього натягнута металева тонка струна. Звідси і назва. Для вікон зі складною конфігурацією передбачені спеціальні профільні шинні карнизи .
2
Отже, щоб правильно повісити карниз, щоб він виглядав красиво і був зручний в експлуатації, необхідно знати наступні правила. Карниз повинен мати довжину рівну ширині вікна плюс 15-20 см з кожного сторони.Между верхньою частиною вікна і карнизом має бути не менше 5 см, щоб вікно вільно откривалось.Расстояніе від стіни до штанги карниза повинна бути 10-15 см, щоб підвішені штори не лягали на підвіконня і на радіатор центрального опалення. Що ж, вибраний і куплений круглий карниз, приступаємо до установки.
3
Розберіться в пристрої купленого карниза. Зберіть його на підлозі, переконайтеся в тому, що в комплекті достатня кількість дюбелів і шурупів. Якщо ви вішаєте карниз на цегляну стіну, то замість дюбелів краще використовувати дерев'яні пробки.
4
Користуючись перерахованими вище рекомендаціями, зробіть на стіні розмітку під майбутній карниз. Намітьте олівцем отвори для кріплення кронштейнів.
5
Просвердлите в стіні отвори і забийте дюбеля.
6
Зміцніть кронштейни шурупами.
7
Встановіть на місце штангу з кільцями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NWEhzfiE6eg