Як укласти серветку в салфетниц.

Сервірування столу грає далеко не останню роль в прийомі гостей. Саме по правильною, грамотної і надзвичайно красивою сервіровці столу можна сказати багато чого про господиню або господаря будинку, їх культурі, освіченості, смаку та інших рисах, в той час як при недбалому оформленні столу можна зробити висновки для себе про членів сім'ї та їх укладі життя.
Інструкція
1
Важливу роль в сервіровці відводиться такому атрибуту, як серветка. Мабуть, саме серветка є важливою частиною оформлення, як святкового, так і обіднього столу не тільки в закладі, а й у домашній обстановці. Тут важливо не тільки не забути покласти її на стіл, але і зробити це правильно, красиво і вишукано.
2
На сьогоднішній день виробники серветок раді запропонувати нам велику кількість цих виробів різної форми, розміру і матеріалу виготовлення. Саме це і дозволяє імпровізувати з сервіровкою столу і, відповідно, зі способами укладання серветок.
3
Перш ніж покласти придбані серветки в салфетниц , слід знати декілька правил: Форма серветок на столі повинна бути квадратної.
4
Все серветки на столі обов'язково повинні бути укладені однаково, тобто в однаковій манере.Укладивая серветки в салфетниц , намагайтеся менше торкатися її своїми пальцями.
5
Вибираючи форму укладання серветок, пам'ятайте про те, що гість повинен буде зуміти швидко взяти і розвернути по потребі серветку, не пошкодивши інші.
6
Чим презентабельнєє стіл, тим складніше вибирають форму укладання салфеток.Для простого обіднього столу можна укласти серветки в салфетниц в простій формі у вигляді трубочок, трикутників або конвертиков.
7
Для святкового столу можна створити спеціальну композицію з серветок індивідуально для кожного або композицію по центру при великій кількості гостей. Так, ви можете зробити центральні композиції у вигляді лілії, віяла, лебедя і т.д.Імпровізіруйте, включайте свою фантазію і сервіровка вашого столу буде воістину гідна уваги.
  •  Серветки відомі з давніх часів, і, що цікаво, особливою популярністю вони користувалися у чоловіків з вусами і бородою. В даний час столи сервіруються не тільки лляними серветками, але і не менш красивими паперовими.
  •  Для красивої сервіровки столу можна використовувати не тільки гарний посуд. Урочистість святкового столу можна додати за допомогою красиво розставлених паперових серветок. Якщо ви сервіруєте довгий стіл, то найкраще серветки розставляти в декількох салфетниц.
  •  Якщо серветниця кругла, у вигляді склянки, можна скласти серветку способом "Свічка". Краще всього виглядають однотонні серветки великого розміру. Для цього потрібно взяти велику паперову серветку, розгорнути її в великий квадрат і скласти по діагоналі в треугольнік.3Затем двома руками акуратно скручуємо серветку в трубочку, починаючи з широкої сторони і рухаючись до вершини треугольніка.4После того, як ми скрутили всю серветку в трубочку, згинаємо її навпіл і вставляємо в салфетниц. Решта серветки скрутіть також і заповнюємо простір підставки отримав "свічками".
  •  Якщо у вас плоскі серветниці, які мають на увазі просто вкладання серветок, то тут можна внести різноманітність, використовуючи різні кольори серветок. Різнокольорові серветки можна скласти в серветниці, чергуючи їх за кольорами.
  •  Також можна складати серветки плоскими фігурами. В цьому випадку краще використовувати невеликі квадратні серветки. Візьміть серветку і складіть її в трикутник. Потім викладіть трикутники таким чином, щоб гострі кути трикутників утворювали віяло.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3pv-qlVmF5o