Як збільшити репутацію. Як підвищить імідж підприємства.

Поняття «репутація» - нематеріальний актив, який грає істотну роль в бізнесі будь-якої компанії. Вона має своє матеріальне вираження і може відображатися у фінансовій звітності. Якщо звести її до сухим формулами, то вона дорівнює різниці між ринковою вартістю бізнесу і балансовою вартістю його активів без урахування боргових зобов'язань. Бізнес-репутація - це ціла система відношення до компанії з боку її ділових партнерів і клієнтів. Збільшити репутацію в бізнесі означає збільшити прибутковість компанії.
Інструкція
1
Збільшення репутації можливо з збільшення довіри між компанією та її клієнтами. При цьому компанія бере на себе відповідальність за якість наданих послуг або товарів, що випускаються. Вона гарантує достовірність та своєчасність надання інформації, пов'язаної з її діяльністю. При таких відносинах із замовниками і клієнтами PR-акції компанії дозволяють збільшити обьем продажів, підвищити вартість акцій компанії і принести додатковий прибуток.
2
Для збільшення репутації компанії необхідно постійно підтверджувати статус надійного партнера, строго виконує свої фінансові та договірні зобов'язання, відповідального за ним навіть у випадку фарс-мажорних обставин.
3
Репутація компанії у потенційних партнерів залежить також від того, наскільки великі її фінансові та професійні ресурси. Тому така компанія приділяє велику увагу підбору та збереженню кадрів, які гарантують стабільно високу якість її послуг і товарів.
4
Все угоди компанії, яка хоче підвищити свою ділову репутацію , повинні супроводжуватися всією необхідною інформацією і проходити з дотриманням світових етичних норм бізнесу з виконанням природоохоронних вимог.
5
Визнання існування ділової репутації вимагає управління нею в інтересах компанії. Для цієї мети необхідно потурбуватись про «репутаційному менеджменті», який відстежуватиме і моніторити її. Метою такого управління репутацією стане попередження репутаційних ризиків та прийняття рішень, які можуть нанести шкоди іміджу компанії та знизити її репутацію .