Як видалити пляму з дверей. Як прибрати жирні плями з дверей.

З часом на дерев'яних міжкімнатних дверях можуть з'явитися різного роду плями, які значно погіршують зовнішній вигляд самої двері і загальний дизайн інтер'єру. Як правило, жирові плями, плями вицвітання або стирання фарби з'являються в тих місцях, де ми найчастіше тримаємося за двері, то є навколо дверної ручки, внизу, де вони можуть з'явитися від дитячих іграшок або колясок, і на рівні живота, де ми зазвичай доторкається, відкриваючи двері поштовхом руки. Як же позбутися від таких плям, не зіпсувавши двері?
Інструкція
1
Якщо дефекти на вашій двері незначні і носять поверхневий характер, видалити їх не складе особливих труднощів. Однак хоча дефекти або плями незначні, піддати обробці доведеться всю двері, вірніше її поверхню. Вам слід виконати наступні дії:
2
Зніміть двері з петель.Уложіте двері на м'яку, рівну і чисту поверхню.
3
Отвинтите все завіси, замки і ручки.
4
За допомогою спеціального, передбаченого для деревини розчинника з пошкодженої сторони двері зніміть старе лаковане покриття. Цією дією всі плями на двері та замерзання.
5
Відшліфуйте поверхню щіткою з щетиною середньої жесткості.Повторіть шліфувальні роботи наждаком із зернистістю 180/220 або спеціальної шліфувальної бумагой.Очістіте двері від всілякої пилу та залишків сміття.
6
За допомогою м'якої широкої кисті покрийте оброблену двері лаком. Пам'ятайте, лак повинен наноситися рівномірно і спочатку бути випробуваний на маленькому непримітному ділянці двері . За потреби, відповідно до тону інших дверей лаком можна покрити один, два або три рази, надаючи з кожним разом дверям темніший відтінок.
Зверніть увагу
Увага! Всі роботи слід проводити швидко і на свіжому повітрі
Щоб видалити жирні плями на двері, для початку потрібно визначити матеріал, з якого вона виготовлена. Це може бути метал, забарвлене, незабарвлене або лаковане дерево. В кожному випадку необхідно підбирати різні засоби.
Інструкція
1
Найпростіше видалити жирні плями з металевих дверей. Для цього скористайтеся звичайними розчинниками, наприклад, «Уайт спіритом» або ацетоном. Придбати їх можна в будь-якому господарському або будівельному магазіне.Ліквідіровать жирні сліди з металевих поверхонь можливо за допомогою засобів, що містять хімічні та абразивні речовини. Це може бути сода або спеціальний очищуючий склад, який можна знайти в господарських магазинах.
2
Для усунення плям з полірованої дерев'яної поверхні слід обробити їх тальком. Не менш ефективно використання сирої картоплі. Для цього розріжте його і однієї половинкою ретельно протріть забруднення, через деякий час промийте теплою водою. Якщо залишилися розлучення, то насипте на поверхню трохи борошна. Потім видаліть її невеликим шматочком м'якої тканини, попередньо змоченим рослинною олією.
3
Забруднення на пофарбованої дерев'яної двері обробіть оцтом, дочекайтеся його повного вбирання. Якщо пляма ще свіже, промийте невеликою кількістю теплої води з додаванням м'якого мила. Потім промокніть сухою серветкою.
4
В тому випадку, коли поверхня дерев'яних дверей не забарвлена, а плями псують її зовнішній вигляд, застосуйте глиняно-оцтовий склад. Для цього в пропорції 1: 1 змішуйте оцет столовий 70% і звичайну глину до утворення однорідної рідкої кашки. Нанесіть отримане засіб на пляму, дочекайся його повного висихання. Потім акуратно змийте теплою водою.
5
Якщо жирні сліди невеликі і зовнішній вигляд дозволяє обробити двері абразивними матеріалами, скористайтеся дрібнозернистим наждачним папером.
Корисна порада
Видалити жирні плями на двері не завжди просто. Щоб не завдати ще більшого збитку, обробляйте забруднення підходящими для того чи іншого типу поверхонь засобами.