Як виїхати до Голландії.

Добре там, де нас є. Як часто росіяни хочуть виїхати в країну, яку показують по телевізору, де красиво і вільно, де інші закони, люди і мову. Як російській людині виїхати в Голландію , і що для цього потрібно?
Інструкція
1
Ви можете просто поїхати в Голландію в подорож. Для цього зверніться до перевіреного туроператору. На вибір вам нададуть можливі варіанти. Але якщо ви вже побували там і вам хочеться виїхати в Голландію надовго, необхідне дотримання деяких умов. Зазвичай це правова сторона, проблема з дозволами і оформленням документів.
2
Щоб виїхати в іншу країну на тривалий термін, вам необхідний гарант, тобто сторона, що запрошує вас в державу. Це може бути громадянин Нідерландів, з яким ви збираєтеся вступити в законний шлюб, навчальний заклад, в якому ви плануєте вчитися або роботодавець, на якого ви будете працювати.
3
Проте, якщо ваш шлюб укладено в Росії, то Голландія може відмовити вам у візі. Але шенгенську візу ви можете придбати і в Москві, а на крайній випадок дістатися до країни тюльпанів залізницею через Польщу та Німеччину.
4
Другий варіант - проживання та отримання освіти в Голландії. У цій країні дуже багато англомовних курсів і програм навчання. Подивіться на офіційних сайтах умови таких програм, заповнюйте анкети, оформляйте документи і в дорогу.
5
Ну і останнє - робота. Всім відомо, що Голландія - одна з європейських країн, де дуже багато міжнародних організацій та проектів. Тому якщо у вас немає средст на створення власного бізнесу (що було б дуже вигідним в країні з таким географічним положенням), знайдіть в інтернеті сайт компанії, відправте туди листа із запитом. Якщо ви зацікавите роботодавця, то він допоможе вам в оформленні необхідних документів. Уже маючи в Нідерландах ділового партнера, ви можете просто підписати з ним угоду про спільне проживання. Це також дасть вам право жити і працювати в Голландії.
6
Вирушаючи в цю прекрасну країну, не забудьте ознайомитися з традиціями народу, з тонкощами в спілкуванні людей і культурою, адже окрім легалізованої проституції і гашишу, ця країна має багату культурну спадщину. Крім того, вам знадобиться знання як мінімум англійської мови, хоча Голландія - неангломовних держава.