Як встановити москітну сітку на вікно. Як вставляються москітні сітки в пластикові вікна.

Літо, нарешті, прийшло, а разом із собою принесло відпустки, сонце, гарну погоду і комах. Звичайно, з першим трьом пунктам всі раді, а от четвертий, як правило, заважає насолоджуватися всім іншим. І при першому ж бажанні відкрити вікно і впустити свіже повітря, разом з ним, ми зазиваємо непроханих гостей. Найпоширеніший і легких спосіб боротьби з літаючої живністю - це рамкові москітні сітки. Але як встановити на своє вікно даний агрегат?
Інструкція
1
Просто зателефонуйте майстру, якщо немає бажання займатися цією процедурою самому. Як правило, всі компанії, що займаються установкою вікон, надають і цю послугу в тому чісле.В відміну від установки вікон, не потрібно записуватися і вставати в чергу, як часто це відбувається з установкою віконних рам. Спеціаліст візьметься за роботу в день виклику, і дана дія займе у нього не більше двадцяти хвилин.
2
Виберіть підходящу вам сітку, якщо ви вирішили самі встановлювати сітку, і купите її. Переконайтеся, що сітка точно підходить під вашу віконну раму, якщо сітка буде велика або мала, є шанс, що ви в один прекрасний день втратите її.
3
Підготуйте підвіконня до установки, а себе до "висотним роботам". Вам не знадобиться ніякого спеціального інвентарю (хіба що викрутка), але найкраще попросіть когось стежити за вами - непередбачені ситуації бувають завжди.
4
Відкрийте повністю вікно , а при можливості і зовсім зніміть. Більшість найпростіших сіток просто кріпляться до рами на липучки, затискачі або мотузкові кріплення. Встановіть на зовнішній стороні віконної рами сітку в залежності від вашої моделі кріплення. В окремих випадках вона може прикручувати (якраз тут і потрібна викрутка) до доданого в комплекті кріпленням. В даному випадку установка займе хвилин на 10 більше, але все одно це процес так складний.
Важливий атрибут будь-якого металопластикового вікна - це москітна сітка, призначена для захисту приміщень від проникнення з вулиці всередину комарів, мух та інших комах. Після її установки в кімнату проникає набагато менше пилу та іншого сміття зовні, що дозволяє відкривати фрамуги і кватирки для провітрювання навіть літніми вечорами.
Вам знадобиться
  • - шуруповерт.
Інструкція
1
Торгуючі організації та виробничі компанії на сьогоднішній день пропонують споживачам безліч варіантів конструкцій москітних сіток. Більшість з них допускається встановлювати самостійно. Переважно - це сітки найпростіших конструкцій. Говорячи відверто, такі аксесуари не відрізняються вишуканістю і довговічністю, але зате не вимагають залучення кваліфікованих виконавців для їх монтажу.
2
В даний час спостерігається тенденція зростання підвищеного попиту на рулонні конструкції москітних сіток (ролетні), у яких полотна без особливих складнощів згортаються в рулон і поміщаються в спеціальному футлярі, змонтованому на рамі вікна. Установка зазначених сіток здійснюється лише один раз і надалі відпадає необхідність для їх демонтажу. Якщо сітка не потрібна, то вона банально прибирається в футляр.
3
Але крім сіток, призначені для металопластикових вікон, маються ще й такі, які встановлюються в отворах дверей. Такі конструкції називаються орними, і процедура їх монтажу є досить-таки складним процесом, тому що їх крім усього іншого необхідно оснастити ще магнітними фіксаторами і доводчиками, щоб забезпечити сітчасту двері надійним притвором.
4
Найбільшого поширення для сіток в рамках отримали конструкції, що виготовляються з алюмінієвого профілю з захисним покриттям. Незважаючи на те, що установка подібних аксесуарів передбачає різні види кріплень, частіше все-таки застосовуються кронштейни, які закріплюються безпосередньо на розмічених заздалегідь місцях віконної рами за допомогою саморізів, закручуємо шуруповертом.
5
Рамка з москітною сіткою вставляється в кронштейни, і вашому будинку не страшні всюдисущі комарі.