Як представити свою школу.

Представлення школи на конкурсі - справа відповідальна. Потрібно показати себе у всій красі. Однак успіх або невдача виступу не залежить тут тільки від однієї людини. Доведеться організувати всіх дітей, які повинні брати участь у заході. А діти - субстанція рухлива і часто не підкоряється єдиній організуючою волі.
Інструкція
1
Розробіть єдиний сценарій вашого першого виступу. Напевно це буде якась сценка, костюмована чи ні, в якій діти повинні будуть продемонструвати свої кращі досягнення, свої навички, свої успіхи. Для початку потрібно відпрацювати цей єдиний сюжет, щоб він відклався у головах у дітей, як двічі два чотири. Для багатьох з них це буде перший виступ на публіці, і вони, незвичні до сцени, будуть губитися. Вигадана вами послідовність дій повинна бути доведена до автоматизму.
2
Ретельно проробіть костюми. Навряд чи непрічёсанние діти, різношерсті костюми, повсякденний одяг додадуть блиску вашого першого виходу. Буде відчуття, що ви не належите до справи серйозно. Костюми мають бути в міру дорогими (хоча в дорогих навряд чи хто прийде). Костюми мають бути по темі і їх не повинно бути занадто "багато". Не потрібно робити дітям на сукнях довгі шлейфи, надягати їм на голови великі мудрі шапки або капелюхи. Ніщо в костюмі не повинно заважати виступу.
3
Будьте оригінальні. Якщо діти вийдуть на сцену в однакових костюмах тварин і читатимуть одноманітні вірші, то напевно знайдуться більш цікаві виступи, які легко затьмарять ваше. Ваша школа наблизиться до останніх місцях в загальному заліку вже з самого початку, а хіба цього ви чекаєте від першого виходу на сцену? Якщо це якийсь конкурс, то задати тон потрібно вже з першого виступу. Підключіть дітей до розробки сценарію: часто вони вигадують таке, на що мозок дорослої людини вже просто нездатний.
4
Будьте змістовні в своєму виступі. Якщо ви прийшли на конкурс з командою від цілої школи, ви повинні найбільш повно описати те, чим ваша школа славиться, чим вона знаменита, які в неї є особливості, здатні відрізнити її від ряду інших шкіл. Ці відомості повинні бути викладені дитячими і вашими устами найбільш повно і стисло. Розтікатися мислію по древу - не вихід: скажете щось ви, може бути, і багато, але ваші глядачі занудьгують і, чого доброго, почнуть сумніватися, а чи так уже багато у цієї школи досягнень, раз діти, виступаючі від неї, так багато і не по справі говорять.
5
Ваш виступ має бути не тільки цікавим, але і веселим. Діти не повинні боятися, скромничати. Можна яким-небудь способом розвеселити їх ще до виходу на сцену, щоб вони показали всю свою дитячу безпосередність, а вона ж так підкуповує сидячих в залі - і журі в тому числі.