Як видалити плями фарби з одягу. вивести забарвлених пляма з одягу.

Плями фарби на одязі - неприємний і часом несподіваний «сюрприз» від пофарбованої лавки, огорожі або під'їзних перил. Навіть якщо ви маляр або художник, ви повинні виглядати акуратно і позбутися плям фарб на вашій сорочці. Тим більше, зробити це досить просто.
Вам знадобиться
  • Ніж
  • Скипидар
  • Гас або бензин
  • Зубна щітка або жорстка щітка
  • Маргарин
  • Гумові рукавички
  • Губка
  • Рослинна олія
Інструкція
1
Щоб видалити пляму олійною фарби, якщо воно вже висохло, поскоблите його негострим ножем або наждачним папером. Це дозволить позбутися від поверхневих надлишків фарби.
2
Нанесіть невелику кількість скипидару на губку і промокніть фарбу на одязі. Фарба піде з тканини, залишивши жирну пляму від розчинника. Розведіть 1 чайну ложку м'якого миючого засобу в склянці теплої води. Потріть намиленої губкою жирну пляму від розчинника. Промийте поверхню чистою водою.
3
Силікатна фарба легко видаляється оцтом. Потріть забарвлене місце на одязі зубною щіткою, змоченою оцтом. Потім прополощіть одяг в теплій мильній воді. Промийте чистою водою і пропрасуйте через суху тканину.
4
Щоб видалити пересохлу фарбу з одягу , натріть пляма маргарином, потім просочіть гасом або бензином. Коли пляма розчиниться, одяг слід випрати.
5
Якщо пляма фарби свіже, налийте на нього рослинне масло і з силою потріть, потім намильте миючим засобом. За необхідності, повторіть процедуру. Потім одяг рекомендується випрати.
Зверніть увагу
Завжди перевіряйте хімічні продукти, якими ви буде чистити, на непомітній ділянці тканини. Будьте обережні зі скипидаром або іншими розчинниками. Більшість з них є легкозаймистими. Надягайте гумові рукавички для захисту рук від хімічних опіків.
Завдяки нашому бурхливому житті більшість людей можуть зіткнутися з проблемою появи плям від фарби на одязі. Пофарбовані лавки, ремонт в квартирі, дитячі пустощі та багато іншого можуть стати причинами зіпсованої одягу. Позбутися від плям фарби на одязі можна, якщо трохи постаратися. Головне - не допустити її висихання.
Інструкція
1
Змочіть ватяний тампон в невеликій кількості ацетону, скипидару, гасу або спирту і акуратно протирайте пляма доти поки воно повністю не зникне. Не забувайте, що ацетоном не можна протирати шкіряні вироби, а нашатирний спирт здатний змінити колір вироби.
2
Змочіть ватяний тампон в невеликій кількості очищеного бензину і обробіть пляма. Пам'ятайте, що звичайний машинний бензин не підійде. Він не тільки не видалить, а й додасть нових плям, зіпсувавши річ остаточно. Вибирайте очищений бензин, наприклад, для заправки запальничок.
3
Щоб видалити плями від фарби на вовняних і кашемірових виробах, нанесіть на нього трохи соняшникової олії і видаліть надлишки фарби сухою серветкою.
Зверніть увагу
Після чистки річ потрібно ретельно прополоскати в прохолодній проточній воді і висушити на свіжому повітрі. Це дуже важливо, щоб позбутися запаху ацетону або бензину.
Корисна порада
Свіжа пляма від фарби можна спробувати видалити мильним розчином звичайного господарського мила. Намагайтеся не відкладати видалення плями від фарби з одягу надовго. Чим більше часу пройде з моменту появи плями, тим менше у вас шансів від нього позбавитися.