Як зменшити талію за тиждень.

Кожна жінка бажає мати струнку фігуру. Одним з критеріїв стрункості є тонка талія. Зменшити обсяг талії допоможуть щоденні фізичні вправи на прес і косі м'язи живота.
Інструкція
1
Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях і розташуйте їх на рівні грудей. На вдиху зробіть стрибок і скрутити: стегна вправо, корпус вліво. З видихом стрибком поверніться у вихідне положення. На наступному вдиху скрутити в іншу сторону. Повторіть вправу 40 разів.
2
Встаньте прямо, долоні покладіть на талію , ноги на ширині плечей. З видихом нахиліть корпус вліво, праву руку витягніть над головою. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть нахил вправо. Зробіть по 20 нахилів в кожну сторону.
3
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки підніміть над головою. На вдиху поверніть корпус вправо, стегна залишаються нерухомими. З видихом поверніться у вихідне положення. На вдиху зробіть поворот вліво. Повторіть вправу по 20 разів на кожну сторону.
4
Сядьте на підлогу, руки опустіть вздовж тіла, ноги витягніть. З видихом відхилите корпус назад, ноги підніміть над підлогою під кутом 45 градусів, руки витягніть перед собою. Напружте прес і утримуйте положення тіла протягом 1 - 2 хвилин. На вдиху ляжте на спину і розслабтеся.
5
Ляжте на підлогу, руки опустіть вздовж тіла, ноги зігніть в колінах і підніміть над підлогою. З видихом підніміть корпус і витягніть руки по напрямку до ніг. Затримайтеся в цій позі на 1 хвилину. З видихом опуститеся на підлогу і розслабтеся. Повторіть вправу, але змініть положення ніг: випряміть їх вгору. Тримайте позу 1 хвилину. З видихом повністю розслабтеся.
6
Ляжте на підлогу, руки розташуйте за головою, ноги зігніть в колінах. На вдиху скрутити в талії і покладіть ноги на праве стегно. З видихом поверніться у вихідне положення. З наступним вдихом зробіть скрутку вліво. Повторіть вправу по 20 разів на кожну сторону.
Багато дівчат і жінки не задоволені своєю фігурою. Більшість роками веде нещадну боротьбу з жировими відкладеннями в області стегон і талії. Деякі з них сильно переживають через те, що не можуть дозволити собі купувати одяг за останньою модою, так як обтягуючі брюки-дудочки, легінси, спідниці-олівці виглядають на них не дуже привабливо. Зменшити обсяг стегон і талію можна по-різному. Для цього необхідно серйозно налаштуватися, повірити в свої сили і слідувати деяким простим рекомендаціям.
Інструкція
1
За допомогою дієтолога підберіть собі персональну дієту. Віддайте свою перевагу фруктам, сирим овочам, курячому м'ясу і хлібу з борошна грубого помелу. У цих продуктах міститься велика кількість вуглеводів і майже немає жирів, які в подальшому відкладаються на проблемних ділянках тіла. Випивайте в день не менше двох літрів мінеральної води, а також пийте натуральні соки і зелений чай.
2
Зменшити талію можна за допомогою танців. Це заняття дуже корисно, приємно і ефективно. Східний танець вважається самим чудовим способом для того, щоб набути тонку талію . Він є відмінною заміною антицелюлітного масажу, повертає пружність сідницях, робить позитивний вплив на поставу і розвиває чудову пластику. Навчитися танцю можна самостійно в домашніх умовах.
3
Існує безліч вправ для талії, головне це те, що виконувати їх необхідно щодня і з задоволенням. Дуже добре допомагає обертання обруча. Ця вправа допоможе зробити талію тонше, а м'язи стегон сильніше. Не сидіть на одному місці, більше рухайтеся і бігайте вранці.
4
Запишіться на йогу і займайтеся їй по півтори години три-чотири рази на тиждень. Заздалегідь проконсультуйтеся з лікарем, так як зайва вага може бути причиною якого-небудь захворювання, при якому деякі вправи в йозі строго протипоказані. Запасіться терпінням, тому що перший результат з'явиться не раніше ніж через чотири місяці.
5
Відвідуйте тренажерний зал не менше трьох-чотирьох разів на тиждень. Постарайтеся під час занять одночасно задіяти м'язи спини, живота і стегон, тоді результат з'явиться набагато швидше. Але найголовніше - це ваш настрій і регулярність занять. Не нехтуйте розминкою, вона допоможе розігріти суглоби і м'язи, запобіжить травми.
Корисна порада
Хорошим засобом в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями є обгортання з використанням різних антицелюлітних кремів.