Як стригти стрижку каскад. Як стригти каскад самостійно.

Кожній дівчині хочеться виглядати бездоганно. У закінченому образі важливу роль грає зачіска. Основні вимоги, які красуні пред'являють до волосся: щоб вони виглядали пишними, густими і об'ємними і легко вкладалися в потрібну зачіску. Дуже хорошим варіантом для втілення цих бажань є стрижка каскад. Вона підходить для будь-якої форми обличчя і для будь-якого типу волосся.
Інструкція
1
Перший варіант техніки стрижки. Звичайно, перед стрижкою необхідно вимити і просушити волосся. По центру голови виділяють головну пасмо, обмежену двома паралельними прямими. Решту волосся підколюють зажимами. Головну пасмо ретельно розчісують, фіксують паралельно підлозі і стрижуть до потрібної довжини. Решта волосся стрижуть таким же чином, орієнтуючись на першу пасмо.
2
При виконанні стрижки все пасма відокремлюються між собою горизонтальними проділами. Їх потрібно підстригати прямим зрізом.
3
Після вирівнювання основної пасма підтягують до неї пасма з тім'яної зони і з скронево-бічних зон голови, а потім з потиличної. Підстригають тім'яну зону від верхівки до чола.
4
При стрижці скроневих зон орієнтуються на фронтальну зону, але при цьому сама фронтальна зона волосся повинна бути орієнтована на головну пасмо. Таким чином стрижка поступово набуває ступінчасту структуру.
5
Другий варіант техніки стріжкі.В цьому варіанті пасма підстригають одна за одною. В цьому випадку стрижка виконується від основної пасма на потилиці у напрямку до чола. Кожну наступну пасмо постригають, орієнтуючись на попередню. Для створення контура стрижки каскад волосся ретельно прочісують від верхівки в протилежні сторони, підрівнюючи їх. Для додання легкості і для легкості укладання виробляють филировку.
6
Укладати цю стрижку нескладно: достатньо висушити волосся від коренів до кінчиків, опустивши голову вниз. Для додання форми використовується гель, віск або пінка.
7
Якщо мається на запасі час або при особливих випадках можна зробити укладку по-іншому. Пінка наноситься на чисті просушені волосся і розподіляється по всій довжині волосся. Після цього стрижка просушується таким чином, щоб з пасом утворювався прямий кут. За допомогою круглої гребінця кінчики волосся укладаються за бажанням або у всередину, або назовні.
8
Укладання можна зробити і за допомогою прасування. Завдяки йому волосся придбають сяйво і блиск, також з його допомогою волосся стане шовковистим і гладкими. При такому способі укладання стрижки каскад зачіска стане більш виразною, буде чітко видна градуированная система. Однак при такому укладанні не забувайте використовувати термозахисні кошти.
9
Завдяки цій універсальної стрижці ви станете просто чарівною і у вас не буде додаткових клопотів при укладанні.