Як прикрасити джинсову куртку.

Бути чарівною, індивідуальної, створити свій власний образ - прагнення більшості дівчат. Виділитися з натовпу, здивувати оточуючих можна легко, скориставшись своєю фантазією і навичками рукоділля. Проста джинсова куртка, в момент може виявитися твором мистецтва.
Інструкція
1
Аплікація. Вам не буде потрібно володіти якимись певними навичками. Використовувати сучасні аплікації легко, завдяки спеціальній клейкою плівці, достатньо тільки теплового впливу і, обраний малюнок, вже через 1-2 хвилини, виявиться на вашій куртці. Широкий асортимент, представлений в будь-якому спеціалізується магазині, не залишить вас байдужою!
2
Стрази, бісер. Яскраво, помітно, розкішно - саме так можна охарактеризувати прикраси з бісеру та страз. В куртці, прикрашеної таким способом, можна з'явитися як на круту вечірку, так і на вихідну прогулянку з усією родиною. Трохи посидючості, акуратності і ваша куртка на прогулянку готова!
3
Вишивка. Вам будуть потрібні основні навички володіння мистецтвом рукоділля. Стібки рококо, гладь і інші, не повинні бути для вас новими словами. Буде потрібно не один день, щоб прикрасити вашу джинсову куртку таким способом. Необхідно врахувати і матеріал, джинсова тканина також буває м'якою і жорсткою. Можливо, не варто починати робити малюнок технікою вишивання, якщо тканина жорстка, розгляньте інші варіанти, де не потрібно робота голкою.
4
Біжутерія. Готові прикраси, сьогодні продаються, практично, в кожному магазині. Підібрати за кольором, ціною і особливим перевагам, може будь-хто. Готові брошки, замки і значки, відмінно підійдуть для прикраси вашої джинсової куртки.