Як підключити два сабвуфера.

Якісна аудіосистема відтворює весь діапазон частот, які сприймаються людиною. Використовуючи один динамік, цього не добитися. Для відтворення низьких частот буде потрібно сабвуфер. Даний компонент популярний у багатьох звукових системах, він буває різних форм і розмірів, але обов'язково додає неповторну атмосферу звучання тому приміщенню, де він встановлений, у тому числі і в автомобілі. Кількість сабвуферів, яке можна поставити в автомобіль, обмежується лише людською уявою.
Інструкція
1
Придбайте товстий і досить довгий акустичний кабель. З його допомогою підключіть сабвуфер, у якого наявні правий і лівий виходи, до підсилювача. Щоб не помилитися з довжиною кабелю, заздалегідь продумайте розташування сабвуфери та прикиньте відстань.
2
Приєднайте сабвуфер до виходів на підсилювачі, а акустичну систему підключіть до сабвуферу, до високорівневому виходу. Такий спосіб підключення забезпечить зменшення навантаження на акустичну систему в низькочастотному діапазоні, проте робоча навантаження на всю систему зростає.
3
Можете підключити сабвуфер і іншим способом. Приєднаєте його до тих же виходів, до яких підведені дроти від акустичної системи. В такому виконанні сабвуфер і акустична система працюють разом в низькочастотному діапазоні. Таке паралельне з'єднання убезпечить вас від проблем, пов'язаних з величиною опору унаслідок високоомного опору сабвуфера .
4
Для підключення другого сабвуфера необхідно приєднати його паралельно першому, підключивши на кожен з каналів підсилювача. Таким чином, збільшиться вплив системи, і салон автомобіля наповниться соковитими і в теж час м'якими басами.
5
Не поспішайте встановлювати «намертво» обидва сабвуфера на місце, спочатку увімкніть їх і просто поставте на передбачуване установче місце. Увімкніть музику з басами і шукайте місце, де звук буде найбільш низьким і створить максимальний тиск.
Два сабвуфера при правильному налаштуванні можуть забезпечити більш високу потужність сигналу, а також скорегувати негативний вплив приміщення на якість звуку. При установці ви можете поекспериментувати з їх розміщенням і отримати оптимальний варіант.
Вам знадобиться
  • - сабвуфери;
  • - кабель;
  • - підсилювач;
  • - акустична система.
Інструкція
1
Визначте оптимальне розміщення сабвуферів в приміщенні. Наприклад, встановіть їх недалеко один від одного або розташуйте в двох передніх кутах приміщення. У проблемних приміщеннях можна розмістити їх на протилежних стінах.
2
Крім того, за допомогою установки двох сабов ви можете звести до мінімуму локалізацію звуку, тобто коли слухач може визначити розташування джерела низьких звукових частот. Якщо розташувати саб в кутку приміщення, це забезпечить більш гучний звук, а біля стіни - більш значне звучання басів.
3
Врахуйте також специфіку вашої акустичної системи. При підключенні двох сабов питання зводиться до того, що кожен сабвуфер необхідно підключити до одного з каналів підсилювача. Правда в сучасних Hi-Fi системах такий спосіб підключення зустрічається досить рідко.
4
Продумайте розташування, прикиньте відстань і виконайте підключення сабов - для цього візьміть довгий і товстий акустичний кабель. Скористайтеся ним, щоб підключити сабвуфер до підсилювача. Це дозволить зменшити навантаження на звукову систему в діапазоні низького звуку.
5
Підключіть саб іншим способом - для цього підключіть його до виходів з підведеними проводами акустичної системи. Тоді система і сабвуфер працюватимуть разом в діапазоні низьких частот.
6
Підключіть другий сабвуфер до системи - приєднаєте його паралельно щодо першого до кожного з каналів підсилювача. Так ви можете добитися збільшення впливу системи. Не встановлюйте їх «намертво» на одному місці. Спочатку ввімкніть їх або просто встановіть в передбачуваному місці.
7
Потім запустіть на відтворення музики з басами, знайдіть місце, де буде максимальний тиск і звук буде найнижчим. Таким чином, ви зможете знайти оптимальне розташування і підключити два сабвуфера.