Як прибрати рідні плями.

Раніше родимі плями вважали відміткою диявола. Але вченими доведено, що родима пляма - це згусток кров'яних судин, які пронизують верхній шар шкіри. Існують технології, які дозволяють назавжди прибрати червоні мітки з людського тіла.
Інструкція
1
Для лікування патології судин використовують різні види квантової техніки. Це можуть бути лазери і джерела імпульсного світла. Також використовується кріодеструкція, електроагуляція.
2
Видалення плям променем лазера - найбільш дієвий і результативний метод. Процедура безпечна і безболісна. Даний метод дозволяє видаляти родимі плями безслідно. При цьому на шкірі не залишається шрамів і рубців. Повне одужання наступає вже на сьомий день після операції. Дану процедуру можна проводити вагітним і жінкам в період лактації.
3
Криодеструкция. Цей метод заснований на використанні рідкого азоту. Він дозволяє видаляти великі уражені ділянки шкіри. Багато фахівців вважають, що азот - це не найкращий спосіб видалення тому, що холод викликає негативний вплив на організм. Не можна визначити на яку область він впливав і чи не постраждали від азоту здорові ділянки шкіри.
4
Електрокоагуляція. Після проведення даної процедури, освіти можна відправити на аналіз. Рідкий азот і лазер такої можливості не дають. Після впливу струму на шкірі залишаються акуратні невеликі рубці. Недолік цього методу в тому, що він викликає велике термічне ураження шкірних тканин навколо видаляється зони.
5
При різних новоутвореннях на шкірі тільки фахівець приймає рішення про їх видалення. Такі операції проводяться в медичних установах, а віддалене новоутворення відправляють на гістологічне дослідження. Тільки лікар-дерматолог після огляду зможе визначити можливість видалення плями і вибрати для вас оптимальний спосіб видалення.