Як поміняти лампочку в Логаном. поміняти лампочку на рено логан.

Renault Logan - одна з найбільш продаваних іномарок в Росії. Не дивно, адже даний автомобіль приваблює покупців не тільки своїм дизайном та якістю, а й хорошою ціною. Багато автолюбителів можуть дозволити собі дану машину, тому для неї актуальними стають питання експлуатації та заміни несправних вузлів, зокрема різних ламп. В Renault Logan використовуються блок-фари, які одночасно поєднують в собі лампи дальнього і ближнього світла, а також покажчики повороту.
Інструкція
1
Для заміни ламп блок-фари відкрийте капот автомобіля і від'єднайте негативний дріт від акумулятора. Потім акуратно зніміть кришку фари і з гачків на відбивачі відіжміть фіксатор.
2
Відсуньте фіксатор і вийміть лампу головного світла. Не чіпайте колбу руками. Робіть все в рукавичках або чистою ганчіркою. Плями на лампі можуть викликати потемніння і швидкий вихід з ладу колби. Вставте нову лампочку в відбивач і притисніть її фіксатором. Після цього встановіть кришку на місце.
3
Для заміни габаритного світла повертите патрон відповідної лампи за годинниковою стрілкою (для правої фари) і проти годинникової - для лівої. Витягніть патрон з фари, а потім з нього витягніть лампу. Встановіть в патрон нову лампочку і вставте його на місце.
4
Щоб замінити лампу покажчика повороту також необхідно витягти патрон шляхом його обертання. Потім поверніть лампу проти годинникової стрілки і витягніть її з патрона. Встановіть нову лампочку і вставте все на місце в зворотній послідовності.
5
Заміна ламп в задньому ліхтарі однотипна і передбачає наступне: зніміть задній ліхтар, попередньо від'єднавши «мінус» від клеми акумулятора. Натисніть на фіксатори і зніміть задню кришку разом з патронами ламп.
6
Виберіть лампу, яку необхідно замінити, натисніть на неї, поверніть її проти годинникової стрілки і витягніть. Встановіть нову, уважно стежачи за тим, щоб виступи на новій лампі точно потрапили в прорізи на патроні. Зафіксуйте її і зберіть ліхтар в зворотному порядку.