Як зробити своїми руками книгу з грошей. домашній лимон Як доглядати.

Коли ми задаємо комусь питання: «Що тобі подарувати?» - То зазвичай чуємо у відповідь щось на зразок «давай краще грошима», або «книга - найкращий подарунок», або «найкращий подарунок - подарунок, зроблений своїми руками ». А чому б не взяти і не об'єднати всі ці побажання?

Все, безумовно, люблять книжки з картинками. Але кому сподобається книга, в якій всі картинки однакові? Тому для подарунка зберіть банкноти різні. Візьміть рублі, долари, євро і, чим чорт не жартує, йени.Сложіте купюри і зшийте з одного боку ніткой.Чтоби вийшла книжка не втратила своєї краси, їй, безумовно, буде потрібно обкладинка. Книга у твердій палітурці легко вийде, наприклад, з кредитних карт. Порадуйте своїх друзів!

Грошове дерево - оригінальний подарунок, який можна зробити своїми руками. Його можна виконати у вигляді топіарія з купюр або бонсая з монет. Для виготовлення сувеніра зовсім не обов'язково використовувати справжні гроші.

Топиарий з купюр

Для виготовлення цього дерева вам знадобиться: - квітковий горщик; - куля з пінопласту; - дерев'яна паличка; - клей ПВА; - гіпс; - шило; - фальшиві купюри; - стрічечки, штучні листя, намистини для декора.Подготовьте «листочки» для грошового дерева. Знадобиться близько сотні фальшивих банкнот, які можна придбати в книжковому магазині або надрукувати на принтері. З кожної деталі згорніть кульочок. Складіть купюру навпіл, загорніть краю у напрямку один до одного. Нанесіть на краю смужку клею ПВА і притисніть. Зробіть необхідну кількість «листочків» .Сделайте ствол грошового дерева. Дерев'яну паличку (для цієї мети дуже зручно використовувати шпажку для шашлику) щільно оберніть атласною стрічкою. Краю зафіксуйте клеєм і дайте висохнуть.Шарік з пінопласту проткніть шилом. У вийшло отвір вставте «ствол» грошового дерева.Разведіте в воді гіпс до кашоподібного стану. Частина маси налийте в квітковий горщик. Потім поставте в неї стовбур. Долийте гіпс і дайте йому повністю висохнуть.Пока гіпсова маса сохне, підготуйте крону для топіарія. На кінчик кожного кулечка з купюр нанесіть клей і прикріпіть їх до поверхні кульки, розташовуючи «листики», якомога ближче один до одного. Між ними можна прикріпити штучні листя і квіти. Це прикрасить ваше грошове дерево.Задекоріруйте горщик. На застиглий гіпс нанесіть клей ПВА і прикріпіть дрібні намистини. На стовбурі зав'яжіть бантик з атласної стрічки.

Бонсай з монет

Для виготовлення цього оригінального сувеніру вам потрібно: - тонка дріт; - товста дріт; - квітковий горщик; - декоративні монетки; - клей ПВА; - нитки муліне коричневого кольору; - гіпс; - бісер зеленого кольору; - лак; - блесткі.Подготовьте шматки дроту завдовжки по 40 см кожен. Їх кількість буде залежати від бажаного числа листочків на грошовому дереве.На кожен відрізок нанижіть по одній декоративної монетці і скрутіть під нею дріт. Потім зберіть гілочку. З'єднайте кілька елементів і скрутіть проволоку.Потом з'єднайте ці гілки у великий ствол з кроною. Відріжте шматок товстого дроту довжиною 20-30 см, приєднайте до нього підготовлені гілки і скрутіть дріт. Зайве не відрізані, а скрутите край дроту. Це дозволить дереву бути більш устойчівим.Задекоріруйте ствол нитками муліне. Надайте йому бажану форму. Потім обмотайте муліне, розташовуючи витки якомога ближче один до одного. Періодично промазуйте все клеєм ПВА. Залиште дерево висохнути і підготуйте для нього основаніе.Разведіте гіпс і наповніть їм квітковий горщик. Поставте в нього грошове дерево і дайте гіпсу застигнути. Прикрасьте застиглу поверхню. Намажте клеєм ПВА і насипте бісер зеленого кольору. Щоб грошове дерево блискало і переливалося, побризкати на нього лаком з балончика і посипте блискітками.