Як потрапити в ралі. Як потрапити на ралі водієм.

Ралі - це особливий вид автогонок, який проходить на закритих або відкритих ділянках місцевості на спеціально побудованих автомобілях. Спортсмени, в процесі проходження траси, проїжджають контрольні точки. Максимальну швидкість можна використовувати тільки на спеціальних швидкісних ділянках. Траса поділена на спецділянки, за якими учасники пересуваються за певний часовий відрізок. Спробувати свої сили в даному змаганні може кожен, хто хоч раз тримав у кермо в руках.
Інструкція
1
Спробуйте свої сили в ралі для початківців, тут від вас буде потрібно лише наявність водійських прав та автомобіля, який відповідає вимогам правил дорожнього руху.
2
Подивіться інформацію про ралі, які проводяться в вашому районі, в довколишніх областях. Такі змагання проходять як влітку, так і взимку. Ознайомтесь з правилами ралі і подайте заявку на участь, це можна зробити за телефоном або навіть через інтернет.
3
Знайдіть собі напарника, який буде штурманом, зазвичай їм стає кращий друг, чоловік або дружина, надійний колега. Поставтеся до вибору «правої руки» відповідально, адже в його обов'язки входить напрям вас по правильному маршруту, вказування на перешкоди та можливі складнощі в дорозі.
4
Тепер вирішите, на чому ви будете ганяти по трасі або бездоріжжю і проведіть якісну підготовку свого «залізного коня» до нового випробування. Для цього встановіть на свою машину каркас безпеки, чотирьохточкові ремені безпеки.
5
Придбайте шоломи, комбінезони, вогнегасники, аптечку. Нанесіть по своєму смаку малюнки і написи на автомобіль. З таким нехитрим набором вас допустять до змагань. Однак для того, щоб не тільки брати участь, а й займати призові місця, вам доведеться добре попрацювати над поліпшенням характеристик свого автомобіля.
Дуже часто наступають ситуації, де використання повного приводу просто необхідно. І це необов'язково якесь ралі або змагання позашляховиків, по самі скла зариваються в бруд. Ожеледь і пухкий сніг, бруд і глибока колія - все це причини пробуксовки автомобіля. Для усунення проблеми необхідно підключити другу провідну вісь.
Інструкція
1
Схеми підключення повного приводу можуть бути різними. Все залежить від вашого автомобіля. Існують автомобілі з постійним переднім приводом і підключається заднім мостом. Інші автомобілі все життя штовхаються задніми колесами, але можуть при необхідності включити в роботу передні. Але яка б вісь ні підключалася, у всіх модифікаціях автомобілів можна виділити кілька основних алгоритмів включення повного приводу .
2
На сучасних автомобілях іноземного виробництва повний привід включається за допомогою натиснення кнопки 4WD або перекладу в аналогічне положення спеціальної рукоятки. Після чого електричні або гідравлічні пристрої самостійно підключають другу вісь.
3
Класичний part-time з ручним підключенням повного приводу призначений для використання в умовах бездоріжжя і при невисоких швидкостях. Але як тільки швидкість автомобіля зросте і досягне (в різних автомобілях по-різному) 40 або 60 км/ч, друга провідна вісь автоматично відключиться.
4
В вітчизняних автомобілях та іноземних автомобілях більш старшого віку для підключення повного приводу необхідно перевести важіль роздавальної коробки в положення 4WD. Крім цього, потрібно перевірити, чи є спеціальні муфти на підключаються колесах. Якщо муфти є, то потрібно встановити на них перемикач також в положення 4WD.
5
Відключати можна в будь-якому порядку - спочатку муфти, потім важіль роздавальної коробки в положення 2WD. Якщо ж вам відомо, що через невеликий інтервал шляху знову потрібно підключення повного приводу , то муфти можна не відключати, а зробити це тільки після остаточного виїзду з утрудненого ділянки дороги.