Як чистити світлу шкіру. світла шкіра після чистки.

Світла шкіра особливо вибаглива і ніжна. Варто враховувати і той факт, що на світлій шкірі видно всі недоліки, навіть найменше почервоніння. Якщо природа не нагородила вас ідеально чистою шкіри, скористайтеся деякими порадами.
Інструкція
1
Щоденний догляд - запорука здорової та красивої шкіри. Проконсультуйтеся з досвідченим косметологом, він не тільки підбере вам професійні засоби по догляду за шкірою, але і підкаже декілька маленьких хитрощів по їх використанню.
2
Денне очищення шкіри. Умивання, дуже важливий і значущий ритуал. Запам'ятайте, для світлої шкіри не підійде умивання під теплою проточною водою з використанням мила. Від цього ваша шкіра стане більш сухою і роздратованою. Постарайтеся вмиватися мінеральною або прокипяченной водою з додаванням соку лимона. Уже через 2-3 застосування ви відчуєте різницю.
3
Вечірнє очищення. Накопичилася за цілий день бруд, декоративні та косметичні засоби вимагають ґрунтовного очищення. Не забувайте, ввечері, також як і вранці, для вмивання краще всього використовувати мінеральну воду. Єдина відмінність, перед умиванням, ви можете скористатися спеціальним молочком для зняття макіяжу. Так ви з легкістю очистите свою шкіру . Наступним етапом буде використання очищувальних засобів. Їх застосовують для більш глибоко впливу на шкіру , очищення пір. Це дуже важливий етап, якщо пори забруднюються, утворюється запалення. Пінки, набагато м'якше впливають на шкіру , ніж гелі та тоніки, так що для світлої шкіри, це відмінне рішення.
4
Глибоке очищення. 1-2 рази на місяць, необхідно проводити процедуру більш глибоко дії. Залежно від стану вашої шкіри, визначте необхідний сеанс глибокої очистки. Це може бути скраб, гоммаж або механічна чистка. Скраб - допоможе позбавитися від огрубнули ділянок шкіри, завдяки впливу дрібних частинок. Гоммаж - відмінно підходить для світлої, чутливої шкіри. Крем-маски на основі мінеральних наповнювачів, жирів, воску і глини, надовго позбавить вас від небажаних прищіков.Ручная або механічна чистка. Дану процедуру широко використовують як в салонах краси, так і в домашніх умовах. Якщо у вас недостатньо досвіду в цьому питанні, зверніться до фахівця-косметолога.
Корисна порада
Пам'ятайте, після очищення шкіри, обов'язково нанесіть живильний або зволожуючий крем, що підходить для вашого типу шкіри.