Як прибрати тонування зі стекол. Як прибрати фольгу зі скла прилиплу.

Автолюбителі роблять тонування свого автомобіля для того, щоб додати автомобілю елегантний зовнішній вигляд. Однак тонування має і ряд корисних моментів. Плівка захищає автомобіль від нагрівання, зменшує навантаження на кондиціонер. Запобігається вигоряння салону, а відсутність відблиску на лобовому склі знижує ризик виникнення ДТП. Але вона має властивість зношуватися, з'являються подряпини, або її доводиться знімати за приписом ГИБДД. У цих випадках і виникає необхідність зняття плівки.
Інструкція
1
Зняти темну плівку самостійно в домашніх умовах нескладно, вона легко відходить від скла. Зверніть увагу на клей, який залишається після зняття плівки. Ці клейові сліди можуть доставити вам серйозні труднощі і витратити купу вашого часу.
2
Для того щоб якісно зняти плівку, візьміть ніж, який має тонке і гостре лезо, за допомогою якого необхідно підчепити краю плівки, а потім потягнути за них. Чи не порвіть тонировочную плівку при знятті, намагайтеся віддерти її цілісним шматком, це полегшить подальшу роботу і знизить ризик появи подряпин на склі.
3
Попередньо обробіть плівку феном, який размягчіт клейову основу. Слідкуйте за тим, щоб прилад працював не на повній потужності, щоб не спалити фольгу, наявну на плівці. Чи не притискайте фен щільно до скла і стежте за температурою, яка приблизно дорівнює 40-45 градусам. Рівномірно розподіляйте потоки теплого повітря по всій поверхні скла.
4
Якщо клей все-таки залишився, то зніміть його за допомогою віконного скребка з лезом. Клей змочуйте мильною водою, щоб до нього не липнуло все підряд. А потім акуратно скребком зніміть його зі скла. Не бійтеся подряпати скло, при акуратній роботі цього не відбудеться, і ви отримаєте чисту і прозору поверхню.