Як збільшити швидкість роботи комп'ютера.

Для збільшення продуктивності операційної системи, необхідно іноді проводити діагностику комп'ютера , стежити за оновленнями програмного забезпечення, системних драйверів. В деяких випадках, звичайно, ще слід проводити оптимізацію.
Інструкція
1
Перш за все, для збільшення швидкості роботи комп'ютера , потрібно перевірити драйвера відеокарти і встановлену версію DirectX. Зробити це можна так: Пуск - Виконати - Ввести dxdiag і натиснути ОК. Після чого зайти на офіційний сайт виробника відеокарти і DirectX в пошуку нових версій. Слід зазначити, що досить часто все встановлюється «універсально», через що згодом обладнання не може видавати весь свій потенціал, а іноді і зовсім некоректно працює.
2
Доброю профілактикою в цьому плані є дефрагментація. Зробити її можна досить просто, оскільки дефрагментация входить в «стандартний» комплект програм Windows: Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Дефрагментація диска. Проводити її бажано регулярно (раз на півроку).
3
Досить часто на швидкість комп'ютера впливають «конфлікти» деяких додатків. Приміром, два встановлених антивіруса, що знаходяться в системі одночасно. Якщо в процесах системи знаходяться два аналогічних процесу, вони майже завжди будуть конфліктувати, тому краще один з них видалити.
4
Конфлікти викликає також довгий не її поновлення додатків. Що природно відображається і на швидкості комп'ютера . Якщо у вас встановлений Windows XP, то потрібно, щоб він був оновлений обов'язково до Service Pack 3.
5
Для вирішення багатьох проблем з аналізу системи на помилки підійде програма IObit Security 360. По завершенню роботи вона видасть список програм, які можуть викликати помилку. Наприклад, в тому числі вказує на неоновлення додатки (в т.ч. версія Windows). Також в ході аналізу систему можна очистити від зайвих файлів в реєстрі, виправити деякі помилки і т.д.
6
Для оптимізації, тобто ліквідації непотрібних додатків/функцій з системи, для більш швидкої роботи, підійде програма TuneUp Utilities. При тонкій настройці працездатність системи в плані швидкості може значно покращитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vvlzhjx3QVQ