Як заощадити поради.

Економність зовсім не означає скупість. Економія на увазі скорочення витрат не за рахунок зниження якості продуктів і послуг, а тільки за рахунок їх раціонального використання. Дбайливий господар знайде привід не платити зайві гроші у всьому, треба тільки озирнутися і прикрити ті дірочки в бюджеті, в які витікають зайві гроші.
Інструкція
1
Економити електроенергію найлегше - ми використовуємо безліч побутових приладів та все не дуже раціонально. На електроплиті не використовуйте деформовані конфорки, тоді днища каструль будуть щільно прилягати до них і швидше нагріватися, зменшуйте своєчасно потужність конфорок, щоб вони не нагрівалися надлишково. Частіше усувайте накип в електрочайнику і кип'ятіть тільки ту кількість води, яка необхідна. Холодильник не ставте біля нагрівачів і не розміщуйте в ньому ще не остиглі страви. Використовуйте люмінесцентні освітлювальні лампи замість ламп розжарювання.
2
Кожного місяця в країні дорожчає бензин, тому нелишними будуть і поради за його економії. Чим більше важить ваш автомобіль, тим вище витрата палива. Розвантажите його, виконав всі непотрібні тяжкості, які ви возите в багажнику. Регулярно проводите профілактичне обслуговування та техогляд, міняйте вчасно повітряні фільтри, кисневі датчики. Контролюйте розвал-сходження коліс і тиск в них. Регулярно перевіряйте гальмівну систему і прораховуйте при русі необхідність використання педалі газу.
3
Не менш витратною статтею в сімейному бюджеті є холодна і гаряча вода. Тут найголовніша порада - встановіть лічильники, щоб оплачувати їх за фактом, а не за тими фантастичним нормативам, які встановлюють комунальники. Полагодите всю сантехніку, що протікають крани і завжди щільно закривайте їх. Користуйтеся душем, а при митті посуду затикайте пробкою мийку і використовуйте проточну воду тільки для фінального полоскання.
4
Як ви бачите, заощадити можна практично в усьому, для цього треба тільки рачительно ставитися до грошей, які ви заробили. Якщо використовувати такий хазяйський підхід, то економія сімейного бюджету складе не менше 10%, а це досить серйозні гроші.