Як підсилити загар в солярії.

Тим, хто прагне до насиченого золотистому засмазі , найкраще засмагати під справжніми сонячними променями. Але що робити, якщо виглядати чудово хочеться прямо зараз, але вам не дозволяють погодні або кліматичні умови? Отже, загоряємо в солярії з розумом.
Інструкція
1
Варто зіграти більш короткими періодами, але частіше. Якщо ваша шкіра не схильна "схоплювати" загар, перерви більше 2-3 днів краще не робити. Але в цьому випадку вельми важливо не переборщити з тривалістю кожного "заходу" і інтенсивністю ламп - так що не варто проводити в кабіні більше 7 хвилин. Звичайно, переважаючі промені, використовувані в солярії - це UVA, і вони діють на шкіру не так швидко, як "природні" UVB, проте це не означає, що в солярії ви можете провести скільки завгодно часу - ризик опіку від цього, на жаль, не знижується.
2
Прискорити загар в солярії можна за допомогою смачної і корисної їжі - дуже простий і дешевий спосіб допомогти засмазі "проявити себе"! Так, тарілка тертої моркви з невеликою кількістю рослинного масла допоможе засмазі стати яскравіше, те ж саме стосується і склянки свіжовичавленого морквяного соку. Справа в тому, що міститься в моркві бета-каротин діє на рецептори шкіри, які і відповідають за взаємодію з сонячними променями. Томатний сік і злаки також можуть бути вірними помічниками в такому випадку.
3
Дуже корисно приблизно за 30-40 хвилин до солярію випити склянку натурального какао. По-перше, какао активізує захист шкіри, а в результаті ризик опіків, пересихання і старіння стає набагато менше. По-друге, какао відмінно вплине на відтінок вашого засмаги, він стане темніше і насиченішим. Те ж саме стосується і пари часточок гарного шоколаду, яку ви можете з'їсти приблизно за годину до засмаги в солярії.
4
Постійно зволожуйте шкіру, це допомагає підтримувати вже набутий загар. Живильні і зволожуючі компоненти повинні містити і гель для душу, і лосьйон для тіла, словом практично всі засоби по догляду за тілом. Шкіра ні в якому разі не повинна пересихати.
Любителі полежати на сонечку не завжди задоволені результатом,. Засмага може лягти нерівномірно, або взагалі не «прилипати». Існує безліч способів посилення золотистого відтінку шкіри, знаючи деякі з них, ви зможете отримати сильний рівний загар, який буде радувати вас сумній восени.
Інструкція
1
Вживайте вітаміни А і Е Вони допомагають шкірі притягувати сонячні промені і отримувати сильний загар. При цьому зовсім не обов'язково пити вітаміни в капсулах. Джерело вітаміну А - морква. Пийте морквяний сік, їжте сиру моркву - бажано щодня. Бета-каротин, що міститься в ній, допомагає «зчепленню» засмаги з шкірою. При вживанні моркви ваш загар здивує не тільки оточуючих, але й вас саміх.Вітамін же Е можна отримати з риб'ячого жиру, який варто почати приймати за тиждень до початку періоду загоряння.
2
Приймайте сонячні ванни біля води Для посилення засмаги розташовуйтеся у води - сонячні промені відбиваються від водної поверхні і тим самим ви отримаєте їх подвійну дозу. Незважаючи на бажання отримати сильний загар, використовуйте захисні крему з фактором не менш 4. Сонце - найсильніший джерело шкоди для шкіри, причина передчасного старіння і розвитку раку шкіри. Тому завжди пам'ятайте про захист, уникайте прийняття сонячних ванн в обідні години. Ранок - найсприятливіший період для засмаги.
3
Використовуйте спеціальні масла для посилення засмаги Вони містять в собі ті ж вітаміну А і Е, які впливають на шкіру зовні. Плюс до всього, блиск, який набуває шкіра після використання масла, також притягує сонячні промені.
4
Для збереження придбаного засмаги користуйтеся препаратами, створеними спеціально для цього Крему після засмаги увлажнят ваше шкіру, втомлену від сонця, знімуть запалення від опіків і збережуть засмагу надовго.
Зверніть увагу
Не перестарайтеся, вживаючи моркву для засмаги. Якщо ви вживаєте її довгий час і у великій кількості, то ефект помаранчевої шкіри вам забезпечений.
Корисна порада
У кожної шкіри є свій поріг, після якого вона вже не стане темніше. Не старайтесь лежати на сонці годинами, коли засмага перестав ставати сильнішими.