Як видалити залишки від програм.

Робота на комп'ютері і особливо в мережі передбачає використання різних програм , як інструментів для досягнення тієї чи іншої мети. Деякі з цих програм можуть бути згодом видалені, але сліди їх все-таки залишаються у вас в системі.
Вам знадобиться
  • Програми для очистки реєстру
  • Програми для очистки від тимчасових файлів
  • Програми для оптимізації системи
Інструкція
1
Логічніше всього спочатку піти простим шляхом: через кнопку меню «Пуск» зайти в установку і видалення програм і виконати видалення в штатному режіме.Еслі сліди віддаленої програм и все-таки залишилися, взяти спеціалізовані програм и, які допомагають чистити систему від непотрібних логів, тимчасових файлів і старих звітів. Найвідоміші і найпоширеніші з них: Your Uninstaller, Auslogics BoostSpeed, Ccleaner, Regseeker. Застарілі версії цих програм , як правило, поширюються безкоштовно або умовно-безкоштовно. Але більшість програм , які працюють з новими системами, вимагають реєстрації та оплати, при цьому можна заплатити відразу, через мережу.
2
Деякі файли можуть не піддаватися видаленню через блокування: система при спробі їх видалення постійно повідомляє, що файл не може бути видалений, оскільки задіяний в системі. Трапляється так, що спроба видалення такого файлу надовго "підвішує" всю роботу системи. В цьому випадку вам може допомогти програм а типу Unlocker. Вона розблокує файл і зніме з нього значок «прихований» і «тільки для читання», а потім видалить його.
3
На жаль, деякі сліди програм , особливо триалов (умовно-безкоштовних), що не вичищаються навіть спеціальними засобами. Програми, особливо рекламно-маркетингового характеру, навіть будучи формально віддаленими, дуже люблять заявляти про себе, про оновлення, просити відіслати звіти на сайт і так далі. До того ж зайві логи займають на диску достатньо місця. Щоб позбутися цього сміття, доводиться діяти вручну. В першу чергу включіть відображення прихованих файлов.Для цього треба вибрати шлях: Мій комп'ютер - Сервіс - Властивість папки - Вид - Показувати приховані файли і папки - Ок ". Відкрити в системі папку Documents and Settings. В ній знаходяться більшість файлів профілю та настройки програм . Обов'язково перевірте пaпкі: C: Documents and Settingsваше_імя_в сістемеApplication DataC: Documents and Settings ваше_імя_в системі Local SettingsApplication Data
Зверніть увагу
На всякий випадок попередньо перегляньте список відзначеного чистильником до видалення і переконайтеся, що не зітре чогось потрібного вам, начебто списку інтернет-адрес або автозаповнення форм. Це може привести до того, що браузер «забуде» ваші паролі або видалить журнал відвідувань.
Корисна порада
Перед застосуванням програми обов'язково зробіть бекап системи. Будьте обережні з файлами ключів.