Як вибрати жорсткий диск для ноутбука.

Плануючи обзавестися новеньким жорстким диском для ноутбука, ви напевно зіткнетеся з проблемою його вибору. Це недивно, адже на сьогоднішній день жорсткі диски представлені великим безліччю різних марок і моделей.
Інструкція
1
Ноутбук - пристрій, подарившее користувачам мобільність і комфорт в роботі з комп'ютером. Так само, як і сам ноутбук, жорсткий диск для нього повинен відповідати користувальницькою поданням про мобільність. Сьогодні на ринку представлено безліч пристроїв, які можна носити з собою, куди б ви не вирушили.
2
Якщо ви часто пересуваєтеся, для вас оптимальним вибором стане жорсткий диск з малими габаритами. Але враховуючи маленькі розміри пристрою, нескладно припустити, що обсяг пам'яті у нього також буде невеликий (до 256 гігабайт). Якщо цього вам буде достатньо, то подібний девайс оптимально підійде для вас в плані його використання в частих поїздках і щоденному переміщенні по місту. Якщо ж вам потрібен більший обсяг пам'яті, придивіться до робочих станцій в 1 терабайт і більше.
3
Зовнішні вінчестери для ноутбука з об'ємом пам'яті понад одного терабайта не відрізняються мініатюрними розмірами. Часто вони являють собою робочі станції значних габаритів, що передбачають додаткове живлення від мережі. Враховуючи це, можна зробити висновок, що такий жорсткий диск з собою не «потягаєш». Але якщо ви працюєте з ноутбуком в домашніх умовах, то такі пристрої підійдуть для вас в усіх відношеннях.
4
Враховуючи той факт, що комп'ютери все частіше оснащуються USB-інтерфейсом 3.0, вам слід купувати зовнішній жорсткий диск, який передбачає подібний тип підключення. Що стосується інших параметрів, єдине, на що вам потрібно звернути свою увагу - швидкість передачі та обробки інформації. Чим більше буде це число, тим краще.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mXfHV1W_FBE
Зверніть увагу
Жорсткий диск призначений для зберігання інформації на комп'ютері. В ноутбукак, як правило, використовуються 2,5-дюймові жорсткі диски за рахунок своєї компактності і універсальності. В даний час широкий асортимент вінчестерів для ноутбуків дозволяє підібрати модель з найбільш підходящими характеристиками і функціональними можливостями.
Корисна порада
Вінчестери для ноутбуків, аналогічно жорстким дискам (або мовою винахідників - hard (magnetic) disk drive, HDD, HMDD), вбудованим в стандартні стаціонарні персональні комп'ютери, є головними накопичувачами важливою для користувача інформації різного характеру - текстові, цифрові , графічні дані, аудіо-, відео-, фотодокументи, віртуальні ігри тощо. Можна по-різному називати це невід'ємне і незамінний пристрій довільного доступу всякого комп'ютера ...