Як вставити папір у факс. Як правильно вставляти лист з текстом в факс.

Кожному співробітнику, в робочі обов'язки якого входить відправка факсів , необхідно вміти вставляти папір в факс. Для того щоб вставити папір в факс, крім самого апарату під рукою треба мати рулон факсів ой паперу і ножиці. Пам'ятайте, що папір має відповідати всім характеристикам апарату. В іншому випадку якість друку буде недостатньо високим. Крім того, використання невідповідної паперу може привести до швидкого зношування головки факсу.
Вам знадобиться
  • Рулон факсового паперу та ножиці.
Інструкція
1
Щоб вставити папір, насамперед необхідно відкрити сам факс. Для цього натисніть кнопку, розташовану збоку з правого боку апарату. При натисканні на цю кнопку кришка відкривається автоматично. Щоб вставити нову папір, спочатку необхідно видалити залишки старої, які залишилися всередині апарату. Це порожній сердечник, який треба витягти і викинути.
2
Візьміть новий рулон паперу. Так як у факсі використовується спеціальна термопапір, де термочутливий шар наноситься лише з одного боку, то дуже важливо правильно вставити її в факс. У правильному положенні рулон лежить зверху на папері і розкручується у напрямку до того, хто його тримає. Зазвичай нові рулони запечатуються клеєм або липкою стрічкою. Щоб виключити попадання клею в факс, перед тим як вставити папір в апарат, від початку рулону необхідно відрізати шматок паперу, що містить залишки клею. Це приблизно 15 см, тобто половина стандартного аркуша паперу формату А4.
3
Тепер можна вставляти папір в факс. Для цього знайдіть вузький отвір для неї вище термоголовки (круглий довгий валик), вставте в нього край рулону і витягніть папір з факсу. Зверніть увагу, що папір має бути правильно вставлена - вона не повинна провисати або бути занадто сильно натягнутою.
4
Закрийте кришку факсу, натиснувши на неї з двох сторін, поки не почуєте клацання. Щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно, натисніть на кнопку «Старт». Факс повинен вивести повідомлення про готовність апарату до роботи. Якщо повідомлення не з'явилося, папір вставлена неправильно. Відкрийте факс знову і переверніть рулон.
Для друку на офісних і домашніх принтерах використовується папір різного формату. В більшості випадків це формат А4 з розміром 210мм * 297мм. Її стандартна щільність становить 80 грам на кв. метр. Папір такої щільності підходить для будь оргтехніки.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, друковане пристрій (принтер), листи А4.
Інструкція
1
Підключіть принтер. Пристрій необхідно підключати спочатку до персонального комп'ютера, а потім включати в мережу. В іншому випадку, порти введення-виведення інформації у комп'ютера і принтера можуть згоріти.
2
Роздрукуйте пачку паперу А4. Вийміть необхідну кількість аркушів.
3
Вкладіть папір в лоток друкованого пристрою. Обов'язково переконайтеся, що аркуші рівні щоб уникнути застрягання під час друку.
4
Зруште бічні фіксатори, враховуючи, що вони не повинні занадто щільно стискати папір - це також може привести до її заминання.
5
Відкрийте текстовий документ, який необхідно надрукувати. Перед тим, як надрукувати документ повністю, натисніть в настройках друку кнопку Надрукувати пробну сторінку. Якщо пробна сторінка надрукована правильно, папір встановлена правильно.
6
Відправте документ на друк. Для цього клацніть на ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт Друк. Також можна відкрити текстовий документ і натиснути кнопку Друк в текстовому редакторі.
Зверніть увагу
Не рекомендується використовувати для друку папір для письма.
Корисна порада
Щоб надрукувати декілька копій документа, потрібно задати відповідні параметри в настойках друку принтера.