Як поставити центральний замок. Як правильно підключити 2 центральних замка без сигналізації.

Центральний замок в автомобілі може працювати автономно або разом з охоронною системою. У першому випадку, необхідно буде закривати ключем тільки водійські двері, інші будуть закриватися автоматично. При роботі разом з сигналізацією дверні замки закриватимуться при постановці машини на охорону.
Вам знадобиться
  • Комплект центрального замка
  • Провід
  • Дриль
  • Бокорізи
  • Дверні пістони
  • Изолента
Інструкція
1
Якщо автомомобіля не обладнаний центральним замком, його можна встановити додатково.
2
Зніміть обшивку з усіх дверей.
3
Встановіть в них електроприводи. До комплекті центрального замка йде тяга з Боною, яка подсоедінятеся до штатної дверної тязі автомобіля. Сам привід акуратно прісверлівается до виступаючої металевої частини дверей.
4
Проводи від замків протягуються до блоку центрального замка. Сам блок краще помістити під приладову панель в недоступне місце.
5
Поставте обшивки дверей на місце за допомогою штатних пістонів.
6
Проводи від блоку підключаються до проводці автомобіля. Чорний провід (мінус) підключається до маси, червоний (плюс) до + 12V.
7
Центральний замок можна підключити до сигналізації. Тоді при постановці або знятті машини з охорони пультом сигналізації, дверні замки будуть автоматично закриватися або відкриватися. Для цього потрібно дроти, що йдуть від блоку центрального замка, підключити на блок запобіжників, що знаходяться в капоті.
8
В деяких автомобілях центральний замок заводський установки, він працює від брелока. В цьому випадку можна підключити замок до сигналізації і зробити покрокове зняття/постановку машини на охорону. Спочатку потрібно буде зняти/поставити машину в охорону пультом від сигналізації, потім відкрити/закрити дверні замки пультом від центрального замка.