Як зліпити сніговика.

Зима - та пора, яка на вигадки горазда. Тут тобі і лижі, і ковзани, і в сніжки грай, і фортеця крижану лад. А можна і зліпити сніговика, та що там сніговика - цілу армію сніговиків!

Головна умова, яку необхідно для цієї справи - липкий сніг, а значить, мороз на вулиці повинен стояти не сільний.Слепіте сніжок, покладіть на сніг і починайте катати. Обмежень у цій справі немає. Катайте доти, поки вже не зможете зрушити ком з місця, але пам'ятайте, що, по-перше, снігу на майданчику вам повинно вистачити ще на 2 кома, а по-друге, ці самі 2 кома вам доведеться ще відрізати на той, який ви тільки що зробили. Перший куля повинна бути найбільшим, решта - по убиванію.Чтоби зробити снеговику кінцівки, можна приліпити з боків другого кома по сніжку, або приробити туди гілочки. Надати снеговику людську подобу потрібно обов'язково. Очі і посмішка можуть бути викладені вуглинками, камінчиками або будь-якими іншими підручними засобами, а носом «сніговій людині» за традицією служить морквина, яку потрібно просто воткнуть.Как і будь-якій людині, снеговику взимку потрібна одяг. Її можна намалювати, наприклад, акварельними фарбами на самих комьях. Можна намотати на шию справжній шарф, якщо не шкода. Особливо модними серед сніговиків вважаються каструлі і відра в якості головних уборов.Кроме того, сніговик - це ще й істота з професією. Найпопулярніша у них спеціальність - це двірник. Так що дайте йому в руки ще мітлу, і образ готовий.

Кожен ліпить сніговика по-своєму - жоден сніговик в світі не схожий на іншого сніговика , і це добре. Для ліплення потрібен не тільки сніг. Потрібна ще й особлива погода, коли сніг стає липким, а не пухким. Тоді великого сніговика можна зробити буквально за хвилини.
Інструкція
1
Зліпити тестовий сніжок. Візьміть в обидві долоньки по гірці снігу. Тепер з'єднайте долоньки, мнучи сніг. Робіть це до тих пір, поки не вийде твердий сніжок. Якщо погода підходить для ліплення, то сніг не буде розпадатися і легко сформується в круглий колобок. Якщо ж сніг дуже пухкий і не ліпиться, виготовлення сніговика доведеться відкласти на інший день.
2
Зробіть особливо міцний сніжок. Як випливає постарайтеся, щоб він не розсипався. Примніть його долоньками з усіх боків, щоб він був твердим, як камінь. Зробіть його завбільшки з велике яблуко.
3
Знайдіть майданчик, де багато снігу. Заздалегідь примніть ногами місце, де буде стояти готовий сніговик.
4
Опустіть сніжок в замет і починайте його катати. Поступово на нього буде наростати все більше снігу. Не забудьте в кінці прикотити його на підготовлену площадку. Перенести його руками не вийде, він занадто важкий.
5
Зробіть три колобка різного розміру. Самий нижній буде підставою, а два інших встануть зверху. Найменший колобок - це голова сніговика . Всі три колобка повинні виявитися на вашому майданчику. Врахуйте, що два з них треба буде піднімати на верх. Розраховуйте свої сили і не катайте ці колобки занадто величезними.
6
Поставте колобки друг на друга. Робіть це акуратно, щоб вони не скотилися. Можна закріпити їх снігом. Додатково зі снігу можна зліпити і руки, приробивши їх до тулуба.
7
Оформіть сніговика до кінця. З підручних матеріалів зробіть оченята, вушка, ротик і ніс. Нехай ваш сніговик усміхається. Вранці люди підуть на роботу і будуть радіти, дивлячись на нього. Якщо ніхто не зламає, сніговик може простояти до самої весни.
Зверніть увагу
Відповідний для ліплення сніг буває в теплу зимову погоду. Особливо добре ліпити снігову бабу після того, як випало багато свіжого снігу. В морозний же день навряд чи щось вийде.
Корисна порада
Ліпіть сніговика компанією. Якщо три людини кататимуть колобки, а ще хтось знайде гілочки для рук сніговика, все вийде дуже швидко. Можна зробити цілий хоровод зі снігових баб. Замість очей вставте шишки, а замість носа - морквину або паличку.