Як виїхати в село.

Для того, щоб виїхати в поселення , не потрібно багато мужності. Це навіть корисно. Питання в тому, чи надовго. В селі можна пробути вихідні або частину відпустки, насолодившись мовчанням стільникового телефону, що припинив спроби «впіймати» зв'язок. В поселення можна виїхати назавжди.
Вам знадобиться
  • Транспортний засіб.
Інструкція
1
Ви залишаєте місто ненадовго, тільки для того, щоб відпочити. Тоді виберіть місце. Якщо у вас є близькі родичі, з якими ви підтримуєте контакт, - питань не буде. Якщо таких немає, доведеться трохи подумати. Можна орендувати будиночок у селі або за містом (передмістя, але ще не село). Подивіться оголошення. Заздалегідь вирішите, як ви туди доберетеся. Ще варіант, орієнтований на ризикових людей: приїхати в якусь поселення (при цьому необхідно дізнатися заздалегідь про доброзичливість населення) і поставити намет на березі річки.
2
Ви вирішили, що пора остаточно перебиратися в поселення . Якщо ви до кінця ще не впевнені в такому рішенні, або ви не знайомими з побутом сільського життя, поживіть там деякий час. Наприклад, літо. Або зиму. За цей період думки проясняться і рішення прийде саме. А ви придивіться до людей, які живуть у селі. Важливо, щоб по укладу і життєвим орієнтирам вони вам підійшли.
3
Поселення бувають різні. У тих, де ознаки цивілізації ледве помітні, будьте готові до того, що доведеться зайнятися домашнім господарством, вести обійстя й садити город. Якщо у вас, звичайно, до моменту переїзду не буде збита стан. Але зайняти себе вам все одно чимось доведеться.
4
Завжди можна знайти якийсь компроміс. Якщо ви не хочете повністю відмовлятися від цивілізації, а хочете, щоб і ліс був поруч, і інтернет підключений, - знайдіть такий варіант.
5
Також цікавий варіант - переїхати в поселення на літо. У місті в цей час року душно, шумно і пильно. А в селі вранці тиша, співають птахи. Завжди можна посидіти в затінку на травичці. І сховатися від пилу в саду.