Як прибрати скрип панелі.

Істинним автолюбителям відомо, як іноді скриплять панелі і дратують своїм скрипом при їзді особливо в вітчизняних авто. Це пов'язано з тим, що вже досить давно практично всі відомі виробники автомобілів, відмовилися від використання в якості декоративних панелей натурального матеріалу. У сучасному світі вважають за краще використовувати недорогий, але не менш гарний пластик. Саме звуки тертя пластикових деталей і викликають роздратування, саме їх водії усіма способами і не способами намагаються усунути.
Інструкція
1
Звичайно, ідеальним варіантом при цьому буде замінити дешеві пластикові деталі на дорогі з натурального дерева, наприклад. Але ж не всім це по кишені. Що ж робити в такому випадку, як прибрати скрип панелі .
2
Не всі водії знають, що таку незначну неполадку, як скрип панелі , який з'являється з часом, можна усунути самостійно, а ми розповімо, як це правильно зробити.
3
Отже, як прибрати скрип панелі .Сніміте верхню пластикову накладку, де знаходяться кнопки обігріву скла та інші.
4
Проклейте всі місця, які стикаються з іншими деталями або застосувати прокладки у вигляді сучасних «липучок», розроблених спеціально для панелей.Поставьте накладку на звичне місце, ретельно закрутивши саморізи.
5
Саме важливо тут, як вважають професіонали, які не сама проклейка, а саме правильна, точна установка на потрібне місце самої панелі , оскільки з часом саморізи увалюються всередину, а панель починає бовтатися і, відповідно, з'являвся скрип.
6
Інший спосіб позбутися від скрипу панелі буде такім.Открутіте саморізи і зніміть панель.
7
Опустіть кермо в нижнє положення. Витягніть верхню і нижню частину накладки почергово.
8
Наклейте в місця, де стикаються пластикові деталі кілька шматочків Маделін; Зберіть панель назад.
Грамотно організоване місце водія - це умова комфортної та безпечної їзди. Іноді, особливо при тривалій експлуатації автомобіля, панель, на якій розміщені прилади контролю, починає скрипіти. Цей звук стомлює водія і заважає зосередитися на дорозі.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - чиста ганчір'я;
  • - клей;
  • - прокладки.
Інструкція
1
Проведіть демонтаж торпеди . Для цього спочатку від'єднайте дроти електроживлення, попередньо позначивши їх або замалювавши положення роз'ємів. При необхідності вийміть попільничку і ящик для дрібних речей, від'єднайте вимикач аварійної сигналізації. Для зручності використовуйте при демонтажі довгу тонку викрутку.
2
Отсоедините також магнітолу і бортовий комп'ютер (при їх наявності), а також решітку вентиляції. Вимкніть дроти освітлювальної лампи.
3
За допомогою викрутки відкрутіть гвинти, що утримують облицювання панелі. Зазвичай такий кріплення мається як з боку водія, так і з боку пасажирського сидіння. В деяких випадках знадобиться мініатюрна викрутка, що дозволяє вигвинтити кріплення, розташоване під кутом до поверхні.
4
Після видалення кріплення потягніть панель на себе і зніміть її зі свого місця. Дотримуйтесь при демонтажі обережність, щоб не пошкодити розташовані на панелі обмежувачі. Вийміть демонтовану торпеду з салону.
5
Місця, в яких пластикова панель стикається зі всіма деталями конструкції салону, ретельно очистіть від забруднень, протріть чистою ганчіркою і промажьте водостійким клеєм. Як альтернатива клею використовуйте спеціальні прокладки у вигляді «липучок», придбати які можна в спеціалізованому автомагазині.
6
Після висихання першого шару клею повторіть процедуру і встановіть панель на колишнє місце. Притисніть торпеду, надійно прикрутивши її саморізами. Встановіть всі зняті раніше елементи конструкції, що входять в панель. Підключіть дроти освітлювальних приладів і електроживлення, керуючись заздалегідь складеною схемою підключення.
7
При монтажі приділіть особливу увагу точності в установці панелі на місце. Як правило, після проведення подібної профілактики неприємний скрип зникає.