Як спланувати свій час.

Темп життя в наше час навряд чи сповільнить свій хід. Навпаки, день у день події все стрімкіше рухаються вперед. Люди змушені встигати виконати кілька справ одночасно, але зазвичай така гонка приводить лише до стомлення, почуттю спустошеності і стресам. Створюється відчуття, що життя проходить, а ми її навіть не помічаємо. Чи можна виправити ситуацію? Як планувати справи так, щоб встигати все?
Інструкція
1
Визначте, що потрібно встигнути. Важливо вміти розрізняти головні і другорядні справи. До важливих відноситься робота, сім'я, здоров'я; до другорядних - відпочинок, хобі. Потрібно зрозуміти для якої мети необхідно час . Щоб проводити його з родиною? Освоїти нове хобі? Подивитися фільм? Після цього важливо виділити головні цілі, і визначити які дії допоможуть їх досягти. Це лише теорія, а потрібно перейти до практичних порад:
2
Складіть список справ, які вимагають виконання протягом дня і пронумеруйте їх, залежно від важливості. Також приблизно відзначте, скільки часу займе кожне з них.
3
Проаналізуйте протягом декількох тижнів, куди йде час . Можливо, хтось або щось постійно заважає виконувати справи і зосереджуватися, а в результаті час витрачається даремно.
4
Яким би чітким не було планування, неможливо все встигнути, якщо справи зі списку займають більше часу, ніж реально виконати за день.
5
Позбавтеся від того, що відволікає. Це можуть бути телефонні дзвінки, включений телевізор або музика.
6
Трохи часу відводите для непередбачених обставин. Це особливо корисно, якщо потрібно кудись їхати і транспорт може підвести в потрібний момент.
7
Виділяйте час для відпочинку. Краще півгодини відпочити, ніж потім в два рази повільніше виконувати справи через втому.
8
Плануйте важку роботу на то час діб, в якому сил у вас найбільше.
9
Коли потрібно зробити те, що не до душі - зробіть це спочатку, і так уникнете похмурих думок протягом дня.
10
Будьте готові змінювати плани, якщо з'являється така необхідність. Пробуйте складати зручний графік.
11
Визначте, які справи можна відкласти на кілька тижнів або місяців і не витрачайте зараз дорогоцінний час на них.
12
Якщо не знаєте, як вчинити, то запишіть думки на папері. Відзначте всі «за» і «проти». Так зможете вибирати з того, що бачите і не плутатися в безлічі нескінченних думок.
13
Коли не виходить щось зробити не потрібно упиратися. Займіться тим, що виходить, а потім зможете доробити перше.
14
Планувати час - завдання не з легких, але якщо навчитися робити це правильно, то результатом буде не тільки успішно виконані справи, а й душевне задоволення від власних успіхів. І тоді вже не з чуток будете знати, що значить керувати часом. Ви будете керувати ним, а не навпаки!