Як пофарбувати хром.

Хромовані вироби блищать, переливаючись сонячними відблисками, але тільки до тих пір, поки напилення не починають злазити. Якщо виникає навіть маленька тріщинка на хромі, він швидко починає піддаватися корозії і місцями іржавіти. Перефарбувати виріб можна в будь-який колір або знову обробити блискучим напиленням, але тільки не все так просто, як здається на перший погляд.
Інструкція
1
Ретельно і повністю зніміть хромированное напилювання за вироби. Робіть це наждачним шкуркою, використовуйте спочатку з крупним напиленням і після зняття основного шару зачистите дрібної. Якщо ви не повністю видаліть хром, знову нанесений шар покриття почне швидко облазити і доведеться все перефарбовувати знову.
2
Видаліть дрібний пил, що утворилася при зачистці. Подивіться, який основний матеріал у вироби і придбайте ґрунтовку по ньому. Не використовуйте грунт по дереву для обробки металу і навпаки. Якщо у вас немає грунтовки, не винаходити нічого, а просто протріть виріб ацетоном щоб видалити забруднення (жир, частинки пилу і ін.). Для обробки ацетоном використовуйте тканину, яка не залишає за собою ворсу.
3
Окрасьте виріб в бажаний колір. Можете купити аерозольні фарби або звичайну емаль. Нанесіть спочатку тонкий шар фарби, а після того як вона підсохне, закріпіть результат пофарбувавши ще на один раз. Дайте фарбі просохнути і можете використовувати виріб за прямим призначенням.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся, вийде чи ні, краще зверніться в будь-яку автомобільну майстерню, зазвичай там вам зможуть допомогти вирішити проблему з хромованими деталями.