Як підключити парктроник.

Датчики парковки допомагають водієві здійснювати маневри заднім ходом. При наближенні до якогось прихованого предмету датчик починає пищати і показувати відстань до перешкоди. Таким чином, водій може паркуватися в обмежених умовах
Вам знадобиться
  • Комплект парктроников
  • Бекорези
  • Викрутка хрестова
  • Дриль
  • Изолента
Інструкція
1
Парктроніки бувають з різними дисплеями або з камерою заднього виду. Дисплеї бувають прямокутні, напівкруглі, вбудовані в дзеркало заднього виду. Дисплеї встановлюються на приладову панель або заднє скло.
2
Провід від дисплея простягніть через салон в багажний відсік. Там же встановіть блок парктроника. Багажний відсік доведеться практично весь розібрати для кращого монтажу.
3
Датчики парковки врізаються в задній (або передній) бампер автомобіля. Для цього розмічаються місця установки датчиків на одній лінії рівновіддалено. Отвори для датчиків висверліваются фрезою, яка йде в комплекті парктроника. В отримані отвори вставляються датчики, а дроти простягаються до блоку в багажник через гумові заглушки.
4
Харчування береться з дроти лампочки заднього ходу.
5
Якщо встановлюється парктроник з монітором, то в номерну рамку врізається камера заднього виду, яка передає зображення на монітор.
6
Датчики парковки бувають двох кольорів: чорні і срібло. Чорні датчики можна пофарбувати в колір бампера.