Як поліпшити зір народними засобами. Як дізнатися що із зором.

На жаль, сучасний скажений ритм життя дуже часто має негативні наслідки, зокрема, у формі ослаблення зору у людей в досить ранньому віці. Все частіше у людей середнього, а іноді й молодого віку зустрічаються ті проблеми зі зором , які раніше були притаманні виключно літнім людям. Що ж потрібно робити для профілактики гостроти зору і як поліпшити зір народними засобами?
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що на гостроту зору, в першу чергу, впливає перевтома, втома організму в цілому. Тому щоб бачити чітко і ясно, більше відпочивайте. Вдосталь виспавшись, ви обов'язково побачите світ зовсім іншими очима, як в прямому, так і в переносному сенсі.
2
Однак надлишок часу для сну і відпочинку сам по собі не допоможе вирішити проблеми зі зором , якщо такі вже є. У комплексі з цим необхідно проводити різні гімнастики для очей. Одну з таких гимнастик можна порекомендувати в якості способу поліпшення зору народними засобами.
3
Сядьте в зручне крісло перед вікном або на природі. Розслабтеся. Сфокусуйте погляд на якому-небудь відносно близькому предметі, розташованому буквально в 3-4 метрах від вас. Дивіться на нього близько півхвилини. Потім відведіть очі від цього предмета. Бажано подивитися в необмежений простір: в небо, на лінію горизонту і так далі.
4
Тепер подивіться на відносно далекий предмет, що знаходиться в декількох кілометрах від вас. Це може бути дах якогось далекого будинку або ще що-небудь. Постарайтеся сконцентрувати свій погляд на ньому і не відводите очей також протягом 30 секунд.
5
Знову розслабте очі, подивіться в сторону необмеженого простору. Повторюйте цю вправу щодня 2-3 рази на день по 10-15 хвилин. В результаті систематичного виконання такої вправи ви отримаєте натреновані м'язи очей і поліпшите еластичність кришталика ока, що призведе до поліпшення зору.
6
Проте думати, що, повправлявшись тиждень або два, ви відразу помітите значні поліпшення. Для досягнення відчутного ефекту потрібно досить тривалий період безперервних занять, але завзятість і наполегливість обов'язково принесуть свої позитивні плоди.
7
Також потрібно розуміти, що причини ослаблення зору можуть бути абсолютно різними. І для того щоб повністю не втратити здатність бачити, при проблемах зі зором обов'язково потрібно звернутися до лікаря-офтальмолога.