Як чистити годинник. Як почистити механічний годинник будинку.

З часом механічні годинник «збивають» хід. Відбувається це тому, що в механізмі накопичується пил, яка порушує роботу шестерень, їх точність. Для того щоб час у вашому будинку відповідало дійсності, механічні годинник потрібно чистити.
Вам знадобиться
  • невелика кількість березових тирси, ємність, кілька аркушів чистого цигаркового паперу, гумова медична груша і пінцет, пензлик з дрібним ворсом і зубна щеткуа з м'якою щетиною
Інструкція
1
Один раз на 3 роки необхідно виробляти чистку годин і змазування деталей механізму, саме ці дії захищають годинник від швидкого зносу. Така чистка годинникового механізму необхідну дію, адже під час роботи на механізм покладаються величезні функції і навантаження. Свіжа мастило годинникового механізму дозволяє всім деталям годин працювати чітко і правільно.Всем відомо, що олія повинна подаватися тільки на суху і чисту поверхню, саме тому перед змазуванням механізм необхідно ретельно прочистити і просушіть.Ітак, як чистити годинник .Процесс чистки годинникового механізму ми можемо умовно поділити на декілька етапов.Разборка годинного механізма.Чістка механізму часов.Сборка часов.Смазка деталей механізма.Установка годинникового механізму в корпус годин.
2
Для того, щоб провести чистку годин необхідно заздалегідь зробити наступні дії: Придбати в будь-якому магазині побутової хімії бензин калоша. Якщо ж подібного роду бензину вам не трапилося знайти, можна взяти простий медичний спірт.Подготовіть пензлик з дрібним ворсом і зубну щітку з м'якою щетиною, для чистки крупніших деталей.Собрать невелика кількість березових опілок.Подготовіть невелику ємність, кілька аркушів чистого цигаркового паперу, гумову медичну грушу і пінцет.
3
Тепер приступаємо безпосередньо до чищення механізму годинника. Пам'ятайте, чиститься завжди спочатку баланс, після дрібні деталі механізму і вже потім великі. Для цього важливо зробити кілька простих действій.Налейте бензин в підготовлену ємність, висотою, приблизно, 2 см.
4
Опустіть баланс в ємність з бензином і прополощіть, тримаючи за обід.
5
Дістаньте баланс, трохи потрусіть туди-сюди (легенько) і покладіть в тирсу.
6
Прочистите таким же способом анкерну вилку і покладіть на підготовлену папір.
7
Прочистите міст анкерної вилки і ангренаж, так само укладете на папір.
8
Прочистите колеса і міст пружини годинникового механізму.
9
Прочистите платину і барабан із пружиною. Для того, щоб почистити барабан механізму, необхідно спочатку його відкрити і зняти кришку пінцетом.
10
Продуйте (висушіть) все промиті частини механізму гумовою грушею.
11
Зберіть годинниковий механізм. Збірку потрібно робити якнайшвидше, це робиться воізбеженіе попадання сміття і пилу всередину.
12
Чистка годин закінчена, тепер залишається тільки змастити механізм і годинник готові ще протягом 3-4 років служити вам без перебоїв.