Як утеплювати парилку.

Парильню утеплюють не тільки для підтримки оптимальної температури, але і для захисту стін будівлі від пара, вологи і конденсату і як наслідок цього - руйнування стін. В даний час на ринках будівельних матеріалів представлений великий вибір матеріалів для тепло- і пароізоляції будов.
Вам знадобиться
  • - пароізоляційний матеріал
  • - теплоізоляційний матеріал
  • - дерев'яні рейки або тес
Інструкція
1
Суттєвою ролі, який ви виберіть матеріал для теплоізоляції і пароізоляції парилки не має. Вони майже всі мають однакові характеристики і відрізняються тільки за ціною. Тому вибирайте матеріали залежно від своїх матеріальних можливостей.
2
Самий хороший спосіб утеплення парилки - це зовнішнє утеплення і внутрішнє з використанням пароізоляції з подальшою обробкою дерев'яними рейками листяних порід.
3
Обтягніть зовнішні стіни всій лазні, а не тільки парилки, будь-яким теплоізоляційним матеріалом і зробіть обробку на свій розсуд.
4
Все стіни всередині парилки обтягніть пароізоляційним матеріалом. Стеля також потрібно покрити ізоляцією від пари. Покриття виробляєте внахлест, а не встик. Від покриття стиковим способом поступово утворюються щілини, і конденсат під самим покриттям, що додатково негативно впливає на стіни.
5
Внутрішні стіни і стеля оброблені дерев'яними рейками або тесом. Краще якщо рейки або тес будуть з пазами. Це дозволить більш щільному покриттю.
6
Зовні стелі парилки і всієї лазні зробіть покриття потрійним захисним шаром. Спочатку йде пароізоляційний шар, за ним теплоізоляційний і знову пароізоляційний. Таке потрійне покриття повністю перешкоджає появі конденсату від зміни температурного режиму і захищає стелю від руйнування тривалий період.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K3ouh_em-5g
Зверніть увагу
Не забувайте, що захист від пари і теплоізоляція не дозволяють функціонуванню лазні і парилки без гарної вентиляційної системи, яка додатково захищає будова від руйнування і створює хороший мікроклімат.