Як збільшити кисть на руці. Як збільшити руки біля кисті.

Поки ще не придумані способи, щоб істотно збільшити обсяг кистей рук. Але в теж час існує досить багато різних вправ по тренуванню рук і пальців. Вони призначені для збільшення сили удару і підтримки м'язів рук в тонусі. Отже, нижче представлені основні способи тренування кистей рук.
Інструкція
1
Найдешевший і простий спосіб - тренування рук за допомогою експандера. Замість експандера можна використовувати тенісний м'яч (інші м'ячі не підійдуть, так як вони не володіють достатньою жорсткістю) або пластилін.
2
Подтягивание і вис на турніку, причому труба повинна бути більшого діаметру. Також ви можете пересуватися руками по турніка. Для ускладнення, ця вправа рекомендується виконувати з мокрими руками. Бажано робити максимально тривалі підтягування і виси.
3
Для початку необхідно взяти круглу палицю з діркою посередині. Через дірку протягується мотузка, вона повинна бути жорстко закріплена. На кінець мотузки потрібно прив'язати гантелю, гирю або млинець. Накручуючи або розкручуючи мотузку на ціпку, ви тренуєте кисті рук.
4
Для наступної вправи необхідно знайти булаву. Зайнявши стійке положення, наносите удари по покришці від автомобіля. З часом потрібно братися все ближче до кінця рукояті. Виконувати дану вправу можна як однієї, так і двома руками.
5
До кінця пояса прив'яжіть гантелю відповідної ваги. Далі, жмакаючи в кулак пояс, ви піднімаєте гантель, а потім опускаєте її.
6
Підйом штанги та гирі «на біцепс». Спершу займіть правильне положення: корпус прямий, хват зверху, штанга в опущених руках. На видиху піднімайте штангу, згинаючи при цьому тільки ліктьові суглоби. Продовжуйте виконувати вправу до того моменту, коли ви не зможете піднімати штангу до грудей. Потім намагайтеся піднімати до куди зможете з затримкою в верхньому положенні. Будьте обережні, ця вправа може привести до травми ліктів, особливо якщо вони вже були пошкоджені.