Як встановити магнітофон. Який дріт постійний плюс в магнетафоне.

В даний час найпоширенішими є автомагнітоли, які мають стандарт 1DIN. Виробники авто з Європи, пропонують своїм клієнтам саме такого виду товари. В японські, корейські, а також американські автомобілі встановлюються більш високі автомагнітоли, які мають стандарт 2DIN. Продукти мультимедіа мають великий попит на ринку. Варто відзначити, помічений зростання попиту на автомагнітоли, які мають подвійний інсталяційний розмір. З ростом продуктів мультимедіа затребуваність подвійного установочного розміру значно зросла. Зрозуміло, ми говоримо про окремі головних пристроях, а не про штатних магнітолах, які встановлюють на заводі. В даний час можна придбати автомагнітоли самих різних зовнішніх обрисів.
Інструкція
1
На даний момент є два способи кріплення головного пристрою: фронтальне кріплення, в якому головну роль грає монтажна рама, і бічне кріплення. З кожною магнітолою в комплекті пропонується інструкція, в якій детально описують ці способи крепленія.Как зазначалося вище, у фронтальному кріпленні головним елементом виступає монтажна рама, яка йде в комплекті з переважною більшістю головних пристроїв, що мають стандарт 1DIN. В комплекті магнітол стандарту 2DIN рідко можна знайти монтажну раму. Цьому є тільки одне пояснення - велика маса пристрою.
2
Підключаються магнітоли стандартів 1DIN і 2DIN практично однаково. Підключити автомагнітолу можна через дротове з'єднання без роз'єму. Найчастіше підключають магнітолу через роз'єм ISO, який мається на всіх головних пристроях. В процесі установки автомагнітоли все залежить від того, який роз'єм для підключення мається на автомобілі. Все залежить від марки авто. Існує декілька видів роз'ємів для підключення. Деякі автомобілі оснащуються проводкою з роз'ємом ISO або ж мають роз'єм, який пропонують конструктори автомобіля. Іноді в автомобілі повністю відсутня проводка, а також роз'єм. У такій ситуації потрібно займатися самостійним прокладанням проводки. Справа ця досить складне. Потрібно від головного пристрою прокладати проводку під обшивки салону.
3
До будь головному пристрою завжди підходять два плюсових дроти. Практично завжди вони мають жовту і червону ізоляцію. Завданням жовтого дроти є запам'ятовування налаштувань головного пристрою. Цей провід повинен бути постійно під напругою. За забезпечення харчування відповідає червоний провід. Найкраще зробити так, щоб він йшов через замок запалювання. В цьому випадку аудіосистема НЕ БУДЕ розряджати АКБ за відсутності господаря.
Корисна порада
При підключенні автомагнітоли рекомендується від'єднати акумулятор. При необережних діях може статися замикання