Як збільшити тромбоцити в крові. Як підвищити кількість тромбоцитів в крові.

Кров'яні пластинки (тромбоцити) представляють собою плоскі клітини круглої форми. Вони не мають ядер, тобто є фрагментами кленок. Зменшення кількості тромбоцитів в крові називається тромбоцитопенією. Не можна допускати, щоб кількість тромбоцитів сильно зменшувалася, так як це тягне за собою безліч проблем.
Вам знадобиться
  • - лісові горіхи
  • - овочі і фрукти
  • - березовий сік
  • - трава горця почучейного
Інструкція
1
Якщо трапилося так, що з якихось причин вам потрібно збільшити тромбоцити в крові, дотримуйтесь наступних порад: Їжте багато лісових горіхів. Бажано, щоб ви самі пішли в ліс і назбирали їх, адже вони збережуть свої цілющі якості тільки в тому випадку, коли ви з'їсте їх відразу після того, як розбили оболонку.
2
Вживайте в їжу більше клітковини. Це овочі та фрукти. Особливо корисною є кашка з буряка. Для цього візьміть невелику буряк, потріть її на терці, додайте трохи меду і з'їжте. На смак це блюдо нормальне, так що можна вживати його практично кожен день.
3
Повністю обстежтеся у лікарів. Адже багато небезпечних хвороб спричиняють пониження тромбоцитів. Це може бути анемія, лейкоз, або онкозахворювання. Природно, кількість тромбоцитів може зменшуватися і з інших причин, адже всім відомо, що будь-яка хвороба впливає на склад крові.
4
Відмовтеся від шкідливих звичок. Куріння, алкогольні напої і тим більше наркотики змінюють склад крові і спричиняють множинні захворювання.
5
Пийте березовий сік. Він сприяє швидкому формуванню тромбоцитів.
6
Влітку насушити горця почучейного. Якщо такої можливості немає - купіть траву в аптеці. Столову ложку сухої трави залийте гарячою водою. Залиште в холодильнику на 3 дні. Після цього приймайте настій по столовій ложці 1 раз на день до їди.
7
Знижена кількість тромбоцитів буває під час вагітності і місячних, так що завжди враховуйте цей факт при здачі аналізів. Збільшити тромбоцити в крові можна багатьма народними засобами. Перед тим як використовувати будь-який з них, проконсультуйтеся з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D06bh7L_x78