Як зшити брюки вагітним. Як зшити джинси для вагітних.

Для вагітних жінок з певного терміну більша частина звичної одягу стає незручною, і їм потрібні речі, адаптовані до їх положенню. Проте, набувати дорогі брюки та спідниці в спеціальних магазинах для вагітних не обов'язково - після вагітності ви вже не будете їх носити, а значить, набагато вигідніше зшити брюки для вагітних самостійно , заощадивши сімейні кошти. Для пошиття таких брюк вам будуть потрібні звичайні брюки або джинси, які підходять вам за розміром, і відріз еластичного трикотажу.
Інструкція
1
Для того щоб перетворити звичайні джинси в брюки для вагітних, вам буде потрібно всього півгодини вільного часу. Візьміть старі, але цілі брюки і кравецькі ножицями акуратно відріжте від них пояс.
2
Потім візьміть шматок еластичного трикотажу потрібного кольору, довжиною рівний окружності вашої талії, а шириною рівний 15-20 см. Також ви можете використовувати як трикотажної кокетки стару трикотажну спідницю або майку, від якої відрізається нижня частина. Якщо ж ви шиєте кокетку з простої трикотажної тканини, зшийте відріз в кільце.
3
Повертайтеся до штанів, від яких ви відрізали пояс. Відсіч блискавку і зашейте вручну або на машинці розріз ширінки. Виверніть брюки навиворіт, і з виворітного боку на машинці пристрочите трикотажну кокетку до їх верхньому відрізаному краю.
4
Обробіть шви оверлоком або зигзагом, і при необхідності в верхній край кокетки вставте гумку, підігнувши край полотнища і прострочити його на відстані 2 см від краю.
5
Якщо шматок трикотажу для кокетки виявився занадто легким у порівнянні з брюками або джинсами, і кокетка не тримає їх на фігурі, прошийте її додатково прогумованої ниткою і зміцните в районі пояса, додатково прострочити кілька разів на машинці. Подібні брюки стануть для вас зручним і красивим предметом одягу на час вагітності.