Як видалити плями на брюках. Як видалити пляму від пластиліну з вовняних штанів.

Від неприємних несподіванок з одягом не застрахований ніхто. Найчастіше страждає такий предмет гардеробу як брюки. Чай або кава, пролитий сік, плями від трави, фарби і чорнила здатні зіпсувати настрій надовго. Як же видалити плями на брюках?
Вам знадобиться
  • Вода, мило, пральний порошок, нашатирний спирт, лимонний сік, оцет, спирт, тампон
Інструкція
1
Найпростіший, але витратний варіант - звернутися в спеціалізовану хімчистку. Проте в деяких випадках впоратися з плями ми на брюках можна і своїми силами в домашніх умовах.
2
Головне правило - видалення плям слід виробляти негайно, якщо є така можливість. Свіжа пляма виводити значно простіше, а згаяний час зробить роботу більш трудомісткою.
3
Очистіть забруднену ділянку від пилу. Потім на виворітному шві або клаптику, доданому до штанів, перевірте, як тканина переносить засіб для чищення, яке ви маєте намір застосувати. Обробку плями потрібно проводити від країв до центру, а потім слід обробити і матеріал навколо плями . Не можна натирати тканина, її потрібно просто просочувати потрібним розчином.
4
Чорнильні плями можна видалити тампоном, змоченим у спирті, соку лимона або в розчині лимонної кислоти. Можна використовувати також суміш нашатирного та винного спирту, якщо взяти їх в однакових пропорціях.
5
Плями від трави добре відпираються простим порошком або милом, поки вони ще свіжі. Для підвищення ефективності чистки застарілого плями додайте столову ложку нашатирного спирту в літр води, цим складом промокніть пляма, після чого заперіть брюки.
6
Пляма від масляної фарби видалити за брюк непросто без пошкодження виробу. Рекомендується протерти пляму гасом або ж скипидаром, а потім використовувати нашатирний спирт або розчин питної соди до зникнення плями .
7
Пляма від червоного вина посипте сіллю і залиште на півгодини, після чого сполосніть теплою водою. Застаріле пляма обробіть слабким розчином лимонної кислоти. Пляма від білого вина допоможуть видалити лід або дуже холодна вода.
8
Пляма від жиру якнайскоріше посипте сіллю, потріть, а потім змініть сіль кілька разів, поки пляма не зникне. Можна використовувати тальк. Жирні плями з вовняних штанів можна спробувати видалити бензином.
9
Жувальну гумку з брюк обробіть льодом. Застигла жуйка віддаляється порівняно легко, а потім пляма слід протерти бензином.
10
Свіжі плями від кави і чаю допоможе видалити мильний розчин з додаванням соди або нашатирного спирту. Після обробки брюки прополощіть спочатку теплою, а потім холодною водою з додаванням оцту.
Пляма на брюках - подія малоприємне. Усунути це непорозуміння можливо, якщо дотримуватися простих правил.
Інструкція
1
Жирне пляма. Якщо пляма свіже, необхідно реагувати миттєво. Посипте необхідну ділянку сіллю, зубним порошком або крейдою (бажано з двох сторін). Накрийте білим аркушем паперу і притисніть вантажем. Через 1-2 години почистіть пляма і заперіть брюки. Після сушки брюк пляма зникне.
2
Пляма від яєць. Виперіть брюки в холодній воді. Розбавте в склянці воду з 2 столовими ложками 9% оцту. Потріть пляма отриманим розчином. Поперіть брюки в гарячій воді.
3
Пляма від майонезу. Змочіть пляма ацетоном (бензином). Посипте тальком і залиште на 20-30 хвилин. Видаліть тальк щіткою і простягає в гарячій воді.
4
Плями від риби, соусів, молока і консервів. Видалити дані плями в домашніх умовах можна досить швидко. Для цього підготуйте мильний розчин: на 50 гр. води, використовуйте 5-10 гр. мила. Розтопіть мило у воді і нанесіть на необхідну ділянку брюк. Гарненько потріть брюки, щоб розчин вбрався в тканину. Поперіть річ в теплій воді.
5
Плями від кави, чаю. Розбавте одну чайну ложку нашатирного спирту двома чайними ложками гліцерину. Натріть забруднення отриманим розчином і залиште на 10-15 хвилин. Потім добре виперіть брюки в гарячій воді.
6
Пляма від вина. Якщо ви тільки що пролили на брюки вино, негайно посипте пляма дрібною сіллю і накрийте поверх паперовою серветкою. Серветка вбере надлишки рідини. Далі поперіть річ у холодній воді, попередньо додавши 1 чайну ложку нашатирного спирту (він нейтралізує характерний запах вина).