Як зшити штани-Аладіна. Як зшити брюки в східному стилі.

Східний стиль притягує людей своєю загадковістю і екзотичністю - сьогодні все більше популярності набирає одяг в східному стилі, і особливо часто можна зустріти на сучасних дівчатах і молодих людях штани- аладіни. Завдяки оригінальному крою, аладіни красиво виглядають, надаючи вашому вигляду елемент екзотики, і до того ж вони дуже зручні. У літній період ви отримаєте масу задоволення від вільних і легких штанів, в яких ви не відчуєте спеки і дискомфорту.
Інструкція
1
Зшити штани- аладіни можна навіть тоді, коли у вас під рукою немає швейної машинки, або якщо ви ніколи не бралися за нитку з голкою. Для пошиття штанів-Алладін не потрібна викрійка, і тому у вас є можливість за один день обзавестися красивими і зручними штанами, не витрачаючи зайвих грошей на їх купівлю в дорогих магазинах.
2
Виміряйте довжину штанини для свого зростання від стегна до ступень. Візьміть відріз тканини, ширина якого дорівнює виміряної вами довжині. Довжина відрізу повинна складати три довжини штанини. Отриманий відріз тканини візуально підрозділіть на три квадрата - для зручності з вивороту розмітьте ці квадрати дрібному, завдавши на тканину пунктирну лінію.
3
В середньому квадраті також дрібному нанесіть пунктирную діагональ. Зігніть тканину по діагональної лінії, перегнув середній квадрат - у вас має вийти трикутник посередині майбутніх штанів, і два квадрата зліва і справа.
4
Зовнішні краї бічних квадратів потрібно зігнути до трикутника. Ви побачите, що їх краї спрямовані в різні сторони - відповідно, один край загніть вгору, поєднуючи його з краєм трикутника, а другий - вниз, поєднуючи його з протилежним краєм трикутника. Змітайте краю вручну, а потім прострочіть їх з вивороту на швейній машинці.
5
З такої ж тканини або з еластичного трикотажу викроїте широку смугу для кокетки, довжиною рівну обхвату стегон, і зшийте її в кільце. З виворітного боку пришийте кокетку до верхнього краю ваших штанів і вставте в її верхній край гумку.
6
Потім підігніть нижні краї обох штанин і прострочіть їх на машинці, а у вільний простір між рядком вставте гумку і зашейте отвір. Штани- аладіни готові - ви можете прикрасити їх за власним бажанням.