Як зшити плаття будинку.

Сьогодні сукні та туніки простого, але елегантного крою стають все більш модними, і дівчата нерідко набувають їх за великі гроші в магазинах і бутиках. В дійсності зшити вільну і оригінальну туніку можна за лічені години, і її собівартість буде набагато нижче, ніж вартість тунік, що продаються в магазинах. Ви можете власними руками створити неповторну річ для свого гардероба, і при цьому заощадити чимало коштів.
Інструкція
1
Візьміть відріз тонкої трикотажної тканини будь-якого забарвлення, 1,5х2 метри розміром. Також вам будуть потрібні нитки в тон, і звичайно, швейна машинка.
2
Розправте куплену тканину і пропрасуйте праскою, отпарівая матеріал. Виміряйте сантиметрів обхват стегон і обхват зап'ястя - ці мірки будуть потрібні вам для розкрою та пошиття виробу. Викрійку спочатку накресліть на папері, а потім перенесіть на тканину, закріпивши паперові деталі на тканині за допомогою кравецьких шпильок.
3
Обведіть викрійку дрібному на виворітного стороні тканини - у вас повинні вийти дві деталі (основна деталь туніки, складена вдвічі, і дві манжети). Викроюючи тканину, не забудьте додати по 1 см на припуски з кожного боку, і враховуйте виміряний вище обхват стегон в викроюванні подолу туніки-плаття.
4
Вирізавши виріб, змітайте вручну краю деталей, щоб вони не розійшлися під час зшивання. Потім прострочіть деталі по лініях швів на машинці, підігніть і підшийте горловину, а потім підігніть і прострочіть поділ сукні. Манжети зігніть і зшийте в кільце, після чого приметайте з виворітного боку до рукавів.
5
Пристрочите манжети до рукавів на машинці, а потім виверніть виріб і приміряйте його. Як бачите, зшити оригінальне і модне плаття-туніку можна всього за один вечір - його форма дуже проста, вимагає всього двох вимірів, а ви станете володаркою речі, яку ніхто інший не зможе купити в магазині.