Як прибрати воду з організму.

Надлишок рідини в організмі не завжди є наслідком великого вживання води. Іноді це пов'язано зі зміною гормонального фону, поганою роботою нирок або печінки, а також інших органів. Частіше відчувають набряклість жінки, так як саме у них відбуваються часті зміни рівня гормонів. Набряклість може викликати головні болі, важкість у всьому тілі і занепад сил. Якщо вивести зайву рідину, стан поступово нормалізується.
Інструкція
1
Сіль сприяє накопиченню рідини в клітинах організму , тому її вживання слід обмежити. Також виключіть пересоленние продукти зі свого раціону, не забудьте і про шкоду копченостей, як би вони не заманювали своїм ароматом, обходьте їх стороною на час виведення набряків.
2
Вживайте менше води, виняток становить зелений чай з молоком. Саме в такій комбінації він має сечогінний ефект і виводить набряки. Є думка, що зелений чай і молоко речі несумісні, насправді це не так. Чай набуває вершкові нотки молока і дарує справжню насолоду від чаювання.
3
Сечогінні збори, наявні в аптеці, добре виводять рідину з-за різноманітного складу, адже трави краще діють в комплексі. Сечогінні або урологічні збори не шкідливі для здоров'я, і вживати їх можна без попередньої консультації з лікарем, строго дотримуючись інструкції. Якщо у вас є схильність до алергічних реакцій, будьте уважні, збори можуть спровокувати приступ.
4
Якщо елементарні способи не допомогли в боротьбі з набряками, вам потрібно відвідати доктора і проконсультуватися на рахунок прийому лікарських засобів, які виводять рідину. Набряки можуть бути й з причини запального процесу в нирках або в інших органах. Сечогінні препарати підбираються з урахуванням стану здоров'я, серцебиття і тиску. Вибрати засіб самостійно неможливо.