Як робити ліплення на нігтях.

Ліплення на нігтях за допомогою акрилу є дуже популярним видом нейл-арту. Зазвичай акрилової ліпленням прикрашають 1-2 пальця на руці у поєднанні з французьким манікюром і прозорим лаком. За допомогою акрилу можна створити об'ємні і плоскі фігури: метеликів, квіти і різні завитки.
Інструкція
1
За допомогою пензлика акрилу надають чіткі контури і потрібну форму. Робити це можна як на самому нігті, формуючи об'ємний малюнок прямо на очах здивованого клієнта, або створюючи окремі елементи заздалегідь на спеціальних формах. У другому випадку завдання майстра зводиться до закріплення на нігті готових квітів і інших елементів спеціальним клеєм. Цей спосіб забирає набагато менше часу, ніж ліплення безпосередньо на нігті, але процес позбавляється чарівності творчості. Яким би способом ви не користувалися, вам необхідно навчитися робити основний елемент акрилової ліплення квітка на прикладі нарциса.
2
Попередньо нанесіть на ніготь основу з прозорого акрилу. Потім пензликом наберіть кулька жовтого акрилу потрібного кольору для першого пелюстки. Сформуйте його у формі краплі гострим кінцем до майбутнього центру квітки. Зачекайте, поки крапля не стане матовою. Надайте кульці форму пелюстки, пріплюснув «краплю», сильніше притискаючи пензлик в центрі. Всього зробіть 3 пелюстки. Намагайтеся використовувати не дуже багато ликвида, інакше ліпити буде дуже складно.
3
В центр квітки покладіть кульку меншого розміру, і тонким пензликом від центру починайте формувати серединку. Для додання глибини, візьміть маленьку кульку боле яскравого жовто-оранжевого кольору і розподіліть по центру внутрішньої "спіднички" нарциса.
4
Ліплення листочків. Під квіткою укладіть кульку світло-зеленого кольору, і поки він глянсовий, розтягніть його вниз в сторону ложа нігтя. Дайте трохи підсохнути і починайте формувати ребристу поверхню довгого листа. Орієнтуйтеся на зображення нарциса, щоб надати його листю впізнавану форму.
5
Після того, як ліплення закінчена, дуже тонким пензлем прорисовують завитки, при бажанні наклеюють стрази. Потім на весь малюнок наносять гель або тонкий шар прозорого акрилу, що зробить всю композицію більш міцною.
Корисна порада
Приступаючи до ліплення, тримайте в голові всю картину того, що в результаті хочете отримати, і не перевантажуйте композицію великою кількістю деталей
Акрил служить чудовим засобом для нарощування та прикраси нігтів, тому найчастіше об'ємна ліплення з цього матеріалу застосовується в салонах краси. Але останнім часом акрилова ліплення зустрічається і при обробці безлічі побутових і декоративних предметів - авторучок, запальничок, посуду. Таким незвичайним чином можна прикрасити навіть стільниковий телефон.
Ліплення з акрилу поступово перетворюється на справжнє мистецтво. Якщо ви маєте бажання оволодіти цією майстерністю, вам необхідно запастися деякими матеріалами. А розвивати навички ліплення можна протягом всієї жізні.Матеріали, які будуть потрібні для акрилової ліплення, можна вільно придбати в магазинах, де продають все для нігтьового сервісу. Основу майбутньої ліпний роботи становить кольорова акрилова пудра. Її змішують зі спеціальною рідиною-мономером до отримання речовиною консистенції пластичної маси. Для акрилової ліплення підходить самоотверждаємиє мономер класичного типу, який не має запаху і забезпечує достатню швидкість полімерізаціі.Лепние роботи проводять за допомогою особливої кисті. Зручна кругла або овальна пензлик, виконана з ворсу соболя або колонка. Кисть рясно змочують в мономере, а потім самим кінчиком її набирають акрилову пудру. Пудра повинна зібратися в невелику кульку, який акуратно поміщають на що підлягає декоративній обробці поверхню і розчавлюють. У результаті виходить пелюстка, форма і розміри якого визначаються силою натиску кисті і напрямом двіженій.Самий поширений зразок акрилової скульптури - квітка. Трояндочку неважко виліпити з однієї кульки середніх розмірів, а безліч маленьких кульок дозволять створити ромашку або астру. Розмір кожної кульки визначається ступенем зволоження пензлика перед нанесенням на неї акрилової пудри.Работа з ліплення з акрилу не терпить суєти, але повинна виконуватися досить швидко, адже отверждение акрилу відбувається за лічені хвилини. Досвідченому майстру однієї-двох хвилин зазвичай вистачає, щоб надати кульці необхідну форму. Кожна пелюстка опрацьовується послідовно. Закінчивши з одним елементом, переходять до наступного. Витонченішими пелюстки акрилових квітів стають, якщо промальовувати на них тонкі прожилки. При наявності розвиненої уяви художній репертуар можна розширити. Різнокольорові акрилові кульки в умілих руках легко перетворюються в елегантних метеликів, рибок, бабок або просто в неповторні візерунки, що поєднують в собі різні абстрактні форми.