Як зберігати кави.

Кава - підбадьорливий, ароматний і енергетичний напій. Випивши з ранку чашечку кави свіжозвареного, ви відчуєте прилив сил і заряд бадьорості на цілий день. Проте варто пам'ятати декілька простих правил правильного зберігання кави, інакше він швидко втратить свої смакові якості і ароматичні властивості.
Вам знадобиться
  • - Скляний посуд з щільно закривається кришкою,
  • - темне, прохолодне й сухе місце.
Інструкція
1
Смакові якості кави залежать від місця вирощування, способів обсмажування і, звичайно ж, від сорту кави. Особливо мелену каву швидко втрачає аромат, тому краще купуйте і зберігайте каву в зернах. При цьому не потрібно відразу купувати багато кави, краще брати частіше, але потроху.
2
Повітря - найнебезпечніший ворог кави. Саме повітря сприяє швидкому окисленню кави, а відповідно, швидкої втрати аромату. Тому кава потрібно зберігати в вакуумних упаковках або герметично закриваються упаковках з фольги. Якщо упаковка з кавою була відкрита, постарайтеся використовувати кави протягом двох тижнів, при цьому кожного разу щільно закривайте упаковку.
3
Зберігайте каву подалі від сильно пахнуть продуктів і спецій, так як кава має властивість вбирати сторонні запахи.
4
Якщо ви все ж купили великий обсяг кави в зернах, він добре збережеться, якщо його відправити в морозильну камеру. Таким чином, збережуться всі його корисні властивості і аромат.
5
Зберігати каву потрібно при невисокій вологості і подалі від прямих сонячних променів.
6
Молоти каву потрібно в невеликих кількостях безпосередньо перед варінням. Так як мелену каву зберігає свій аромат протягом всього лише 6-8 годин.
7
Після розтину упаковки, кави потрібно пересипати в скляну посуд з щільно закривається кришкою. На кришці повинна бути спеціальна прогумована прокладка, яка не дасть пройти повітрю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TtzexHPL1vY
Зверніть увагу
Ні в якому разі не купуйте кави, якщо роздута упаковка. Це говорить про те, що кава перед фасуванням не остудили до потрібної температури, відповідно були порушені технологічні правила.