Як прибрати поштову скриньку.

Ряд пошукових систем дозволяє своїм користувачам не тільки знаходити потрібну інформацію з того чи іншого питання, але й реєструвати безкоштовні поштові ящики . До таких сервісів відносяться «Яндекс», «Рамблер», «Мейл» та інші. Однак іноді поштові ящики в цих сервісах створюються на певний термін, для роботи над конкретним проектом. Після закінчення часу користувач може видалити пошту.
Інструкція
1
Видалення поштової скриньки можливо тільки після авторизації в Облікової записи. Так, щоб прибрати пошту з сервісу «Яндекс», після введення логіна і пароля зайдіть на сторінку «Яндекс.Паспорт». Прокрутіть її до нижнього рядка і натисніть кнопку «Видалити аккаунт». На наступній сторінці підтвердіть намір. У разі успішного видалення ви будете перенаправлені на головну сторінку, а ваш обліковий запис стане повністю недоступна (включаючи сервіси Я.ру, Мої знахідки та ін.).
2
Видалення поштової скриньки з сервісу «Рамблер» також відбувається після авторизації. Зайдіть на сторінку управління обліковим записом та виберіть команду «Видалити поштову скриньку». Після підтвердження вибору ваш аккаунт буде стертий з сервісу.
3
Третя посилання веде на сторінку видалення аккаунта в Мейл.ру. За бажанням можете вказати додаткову інформацію про причину видалення. Пароль і підтвердження видалення обов'язкові.
4
Остання посилання веде на сторінку видалення пошти в сервісі «Гугл». Натисніть команду «Видалити аккаунт», поставте галочки поруч з потрібними, точніше непотрібними опціями, введіть пароль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nKyQ6cR5rUs