Як зшити спідницю-олівець із завищеною талією. Як зшити спідницю олівець із завищеною талією Вікторії Бекхем.

Деякі фасони спідниць в будь-який час зберігають свою актуальність, завдяки класичній формі і витонченому покрию. Приклад такого фасону - спідниця- олівець із завищеною талією, яка робить фігуру стрункою і підтягнутою, візуально подовжує ноги, і дозволяє поєднувати в своїй зовнішності елегантність і ділової стиль. Подібна спідниця буде виглядати вдало і на офіційній зустрічі, і на роботі, і на дружній вечірці.
Інструкція
1
Використовуйте для пошиття готову викрійку спідниці або плаття, яке добре село на вашу фігуру. Якщо лінію талії ви завищуєте не більше ніж на 5 см, спідницю потрібно шити як зазвичай, а якщо завищення перевищує 7 см, вам будуть потрібні корсетні кісточки, які потрібно вставити в модельні лінії.
2
Нанесіть на викрійці модельні лінії відповідно фасону, а від лінії талії відкладіть вгору 5 см. Проведіть горизонтальну лінію верху спідниці, а бічні зрізи подовжите прямими лініями до верхнього краю.
3
Перемістіть виточки викрійки на модельні лінії. Потім доробіть лінії кокетки, яка повинна бути прямою ззаду і фігурної спереду. На бічній лінії перехід кокетки повинен бути плавним. Скруглите її нижню лінію. На передньому і задньому полотнище спідниці заужать рельєфи однаково, але, що не звужуючи деталі більш ніж на 6 см. Розподіліть звуження так, щоб 3 см пішло на переднє полотнище, а 3 - на заднє.
4
Виріжте і викроїте деталі кокетки - їх має бути чотири, так як кокетка буде подвійною. Проклейте деталі верхньої частини кокетки, а деталі нижньої частини обробіть тканинним дублерина. Деталі спідниці викроюйте по дві штуки, а також викроїте три клина з шифону, щоб надати спідниці витончений силует «годе» і прикрасити її.
5
Деталі кокетки зшийте разом, залишивши незшитих передні і задні шви. Полотнища спідниці зшийте разом, а в задньому рельєфі залиште вільне місце для вшивання клинів з шифону. До нижньої частини спідниці пришийте кокетку, поєднуючи виточки з модельними лініями, а потім в задній шов спідниці ушийте блискавку.
6
До нижньої кокетці пришийте подклад, викрійка якого збігається з нижнім полотнищем спідниці. В три розрізу заднього полотнища ушийте три клина, а поділ спідниці обробіть, прострочите, і при бажанні прикрасьте мереживом або тасьмою.