Як видалити клей момент з одягу. Чим відтерти клей момент.

Бувають такі випадки, коли виникає гостра необхідність використовувати клей «Момент». Наприклад, у вас зламалася деталь побутової техніки, тріснув корпус плеєра або відшарувалася кришка стільниці, да або просто треба приклеїти важливі документи один до одного. На жаль, іноді краплі клею по необережності потрапляють на одяг. З цією проблемою можна впоратися, не вдаючись до послуг хімчистки або дорогим препаратам, якщо прочитати ці корисні поради.
Інструкція
1
Існує декілька простих способів очистити одяг від клею «Момент», і, напевно, найлегший - купити разом з клеєм очищувач (Антіклеі). Проте варто пам'ятати, що до складу очищувача можуть входити складні хімічні елементи, які псують деякі типи тканин. У зв'язку з цим вам необхідно перевірити дію рідини на одяг. Нанесіть невелику її кількість на приховані ділянки. Якщо очищувач не ушкодив тканину, то можете без побоювання ним скористатися для виведення плям. Для цього найкраще застосувати невелику пензлик або ватяну паличку, нанести очищувач на забруднені ділянки, після чого обережно прибрати розчинений клей чистою, сухою серветкою.
2
Є й інші «народні» засоби позбавлення від засохлого клею. По-перше, ви можете заморозити одяг в морозильнику, поклавши її туди на 2-3 години. Потім потрібно акуратно потерти пляма, і згодом воно зникне всього через кілька прань.
3
По-друге, можна просто промити забруднене місце великою кількістю води, і, швидше за все, клей втратить свої властивості. Після необхідно його ретельно зішкребти.
4
Ще один варіант - спробуйте потерти пляма, попередньо замочивши річ в мильному розчині.
5
Нарешті, використовуйте рідину для зняття лаку або ацетон. Будьте обережні, тому що тканина іноді втрачає свій вигляд після цієї процедури.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не намагайтеся позбутися від клею за допомогою зубів, навіть якщо вам дуже хочеться так зробити. Це небезпечно для життя. Шкідливі сполуки в його складі можуть отруїти організм і нанести шкоду здоров'ю. Зафіксовані випадки, коли люди потрапляли до лікарні у важкому стані.
Корисна порада
Найкращий засіб від клейових плям це акуратність. Просто будьте уважні, користуйтеся захисними рукавичками і фартухом, і тоді ви точно не забрудните свій одяг, і вам не доведеться виводити плями.